موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/148551 :کد

فوتبال جهان

فوتبال جهان| رئال مادرید به توتی پیشنهاد داد

  یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ — ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| رئال مادرید به توتی پیشنهاد داد

فوتبال جهان - باشگاه رئال مادرید اسطوره باشگاه رم را به سانتیاگو برنابئو دعوت کرد.

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از نشریه آس اسپانیا،  باشگاه رئال مادرید به فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم پیشنهاد همکاری داده است. تیم پایتخت اسپانیا که به توتی در دوران بازیگری‌اش هم پیشنهاد داده بود، پس از بروز یکسری اختلافات جدی میان این اسطوره ایتالیایی و مدیران تیم سابقش، به او پیشنهاد که به رئالی‌ها ملحق شود و نقش سفیر را برای این باشگاه ایفا کند.

توتی بارها به این موضوع اذعان کرده است که در دوران بازیگری‌اش اگر قرار بود رم را به مقصد تیمی دیگر را ترک کند، آن تیم رئال مادرید خواهد بود و اینکه این باشگاه حتی دو بار او را برای ترک جالوروسی وسوسه کرده بود که یک مورد آن سال 2011 بود و دیگری سال 2004. در نهایت اما او تصمیم گرفت که در استادیو المپیکو بماند هرچند دوران 24 ساله حضور او در رم پایان خوشی نداشت و با یک جنگ لفظی علنی میان او و مدیران باشگاه به پایان رسید.

این جنگ فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه - کسی که در گذشته اعتراف کرد توتی تنها بازیکنی بوده که همواره به رئال مادرید نه گفته است - را مجاب کرده که بار دیگر به اسطوره 42 ساله جالوروسی پیشنهاد همکاری بدهد. توتی پس از آویزان کردن کفش‌های در پایان فصل 18-2017، به عنوان دستیار مونچی مدیرورزشی سابق رم مشغول به کار شد اما بروز یکسری اختلافات میان او با دیگر مدیران و حتی رئیس باشگاه جیمز پالوتا سبب شد که او قرمزپوشان پایتخت ایتالیا را ترک کند.

طبق گزارش نشریات کوریره دلاسرا و گاتزتادلواسپورت ایتالیا، باشگاه رئال مادرید پیشنهاد ایفای نقش به عنوان سفیر را به توتی داده و او هم دارد به طور جدی به این پیشنهاد فکر می‌کند. این در حالیست که او پیشنهادهای کاری دیگر از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا، باشگاه سامپدوریا و حتی از قطر هم داشته است. این نشریات مدعی شده‌اند که احتمال رفتن توتی به رئال مادرید زیاد است چون او احساس می‌کند که در این تیم کاری تمام نشده دارد. علاوه بر این خود توتی نیز اخیراً در یکی از مصاحبه‌هایش اعلام کرد که چندین پیشنهاد کاری دارد و اینکه ممکن است به همکاری با یک تیم اروپایی دیگر علاقه‌مند باشد.

                               

ورزشی     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :