موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/148557 :کد

ورزش

بهاروند وطالقانی کمیته اخلاق راصالح به رسیدگی به پرونده نمی‌دانستند

  یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ — ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -بهاروند وطالقانی کمیته اخلاق راصالح به رسیدگی به پرونده نمی‌دانستند

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: انتشار هرگونه رأی قبل از قطعیت و ابلاغ به افراد و انتشار آن در سایت رسمی فدراسیون فوتبال معتبر نیست.

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: صرف نظر از تصمیم کمیته اخلاق در فدراسیون در اتفاقات مسابقه فینال جام حذفی در اهواز، مسئول برگزاری مسابقه و مقامات اجرایی در سازمان لیگ کمیته اخلاق را صالح به رسیدگی نمی‌دانسته و به همین علت این عزیزان جهت ارائه توضیحات در کمیته اخلاق حضور نیافتند. مقامات اجرایی سازمان لیگ معتقدند اتفاقات مسابقه مذکور از جمله تأخیر در شروع مسابقه و نیز امتناع مسئولیتی تیم میهمان از برگزاری مسابقه مجموعه از موارد نقض مقررات بازی است که در صلاحیت کمیته انضباطی است.

وی ادامه داد: مراتب این امر در کمیته استیناف بررسی و اعتراض بهاروند، طالقانی و فتاحی به عدم صلاحیت کمیته اخلاق در کمیته استیناف بررسی خواهد شد که در نتیجه مرجع صالح رسیدگی توسط این کمیته  تعیین و موضوع بررسی می‌شود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص رأی کمیته اخلاق گفت: اینگونه اختلافات در مراجع قضایی در خصوص صلاحیت رسیدگی، امر طبیعی است. در پایان متذکر می‌شوم انتشار هرگونه رأی قبل از قطعیت و ابلاغ به افراد و انتشار آن در سایت رسمی فدراسیون فوتبال معتبر نیست.

علوی درباره انتشار خبر تغییر سازمان لیگ به کمیته مسابقات گفت: چنینی تصمیمی در راستای برنامه فدراسیون فوتبال نیست.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :