موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/148670 :کد

سیاست ایران

جمال عرف: عملاً وزارت کشور از دهم اردیبهشت وارد تقویم انتخابات شد

  پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ — ۱۰:۱۸
تعداد بازدید : ۱۱۸   
 تحلیل ایران -جمال عرف: عملاً وزارت کشور از دهم اردیبهشت وارد تقویم انتخابات شد

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: عملاً وزارت کشور از دهم اردیبهشت وارد تقویم انتخابات شد و ستاد انتخابات در وزارتخانه و در سراسر کشور تشکیل شد.

به گزارش تحلیل ایران ، جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور صبح امروز در همایش فرمانداران سراسر کشور با بیان اینکه از دهم اردیبهشت ماه احکام اعضای ستاد انتخابات کشور صادر شد، گفت: عملاً وزارت کشور از دهم اردیبهشت وارد تقویم انتخابات شد و ستاد انتخابات در وزارتخانه و در سراسر کشور تشکیل شد.

وی با بیان اینکه تاکنون سفر های استانی نیز برای بازدید از ستاد های انتخاباتی انجام شده است، ادامه داد: تاکنون به هشت استان سفر کرده ایم و از نزدیک با کار آنها آشنا شده ایم.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه کمیسیون های انتخاباتی نیز تشکیل شده و فرمانداران عضو این کمیسیون ها هستند، اضافه کرد: در جلساتی که در کمیسیون‌ها داشته‌ایم آسیب شناسی در مورد انتخابات داشته ایم.

عرف با بیان اینکه هدف از برگزاری همایش دو روزه ایجاد وحدت رویه، شناسایی نقاط قوت و ضعف انتخابات و یافتن راهکار ها برای برگزاری انتخابات مناسب است، افزود: پس از این همایش جلسات منطقه ای را خواهیم داشت از چند استان دعوت خواهیم کرد تا در آن جلسات شرکت کنند ما می‌خواهیم مشارکت رقابت امنیت و سلامت را در انتخابات آتی محقق کنیم.

وی با بیان اینکه شرایط اقتضا می کند که در انتخابات مجلس مشارکت پرشوری داشته باشیم که این امر با رقابت میسر می شود، عنوان کرد: ما تلاش خواهیم کرد همه کسانی که در خانواده انقلاب اسلامی قرار دارند و قانون اساسی را قبول دارند و خود را می‌توانند عرضه کنند وارد صحنه انتخابات شوند تا رقابتی پرشور را شاهد باشیم.

                               

سیاسی     انتخابات 92                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :