موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/148817 :کد

فوتبال جهان

فوتبال جهان| زیدان: به هیچکس توهین نکردم

  ﺳﻪشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ — ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| زیدان: به هیچکس توهین نکردم

فوتبال جهان - سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید از خودش به خاطر جنجالی که با اظهارنظر درباره لزوم فروش گرث بیل به راه افتاده است، دفاع کرد.

به گزارش تحلیل ایران ، زین‌الدین زیدان در چند روز اخیر خودش را در کانون توجهات دیده است و دلیلش هم اظهارنظر رک و تند او درباره لزوم جدایی گرث بیل از رئال مادرید است. او در یکی از نشست‌های خبری اخیرش گفته بود که منتظر جدایی گرث بیل است و هرچه زودتر این اتفاق رخ دهد، خوشحال‌تر می‌شود.

اظهارات زیدان بازتابی گسترده و واکنش‌های متفاوت به همراه داشته که یکی از آنها از سوی مدیر برنامه‌های بازیکن ولزی بوده، کسی که سرمربی کهکشانی‌‌ها را به قدرنشناسی متهم کرد. زیدان اما اکنون از خودش دفاع کرده است.

او گفت: این یک واقعیت است که گاهی اوقات عدم تسلط من به زبان اسپانیایی دردسرساز و باعث سوء تفاهم می‌شود اما من می‌خواهم شفاف‌سازی کنم. اول اینکه من به هیچکس بی‌احترامی نکرده‌ام به خصوص یکی از بازیکنان تیم خودمان. همیشه هم یک چیز را گفته‌ام؛ اینکه بازیکنان مهمترین بخش یک تیم هستند و من همیشه حامی آنها بوده‌ام. دوم هم اینکه من من گفتم که باشگاه دارد تلاش می‌کند که بیل را بفروشد، نه چیز دیگری. سوم هم اینکه، بیل برای بازی مقابل بایرن مونیخ آماده نبود و خودش هم نمی‌خواست بازی کند چون می‌داند که باشگاه دارد تلاش می‌کند که او را به تیمی دیگر بفرستد.

زیدان افزود: حالا بیایید از اول شروع کنیم. بیل بازیکن رئال مادرید است و هنوز چیزی عوض نشده است. او به صورت عادی با ما تمرین می‌کند و فردا هم فرداست. ببینیم چه می‌شود. شما خودتان شرایط را بهتر می‌دانید و خبر دارید که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. گرث الان یکی از بازیکنان رئال مادرید است. این مهمترین چیز است. من به هیچوجه از کار کردن و تمرین دادن بیل ناراحت و در عذاب نیستم. یک بار دیگر روی او حساب می‌کنم.

زیدان درباره مسائل دیگری از جمله عملکرد بازیکن ژاپنی جوان تیم تاکه‌فوسا کوبو که بازی‌‌هایش جلب توجه کرده است هم صحبت کرد. او افزود: کوبو می‌داند که او در چه تیمی بازی می‌کند. او از بازی کردن هراسی ندارد و فوتبال را دوست دارد.

رودریگو بازیکن جدید رئال مادرید هم سوژه دیگری بود که درباره آن صحبت کرد. سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها عنوان کرد: پست او بال راست است اما باید دید چه می‌شود. مهمترین چیز در حال حاضر تمرین کردن است و او هم دارد بسیار خوب کار می‌کند. این امکان وجود دارد که او مقابل آرسنال در سمت راست بازی کند.

                               

ورزشی     فوتبال جهان     زیدان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :