موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/148920 :کد

در مجلس

تقدیر ۲۲۲ نماینده مجلس از وزارت اطلاعات برای کشف شبکه جاسوسی آمریکا

  یکشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ — ۱۲:۳۵
تعداد بازدید : ۹۴   
 تحلیل ایران -تقدیر ۲۲۲ نماینده مجلس از وزارت اطلاعات برای کشف شبکه جاسوسی آمریکا

۲۲۲ نماینده مجلس طی بیانیه‌‌ای از وزارت اطلاعات برای کشف شبکه جاسوسی آمریکا تقدیر کردند.

به گزارش تحلیل ایران، 222 نماینده مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) خانه ملت طی بیانیه‌ای از وزارت اطلاعات به خاطر کشف شبکه جاسوسی آمریکایی تقدیر و تشکر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

در شرایطی که بسیاری از کشورهای جهان با مخاطرات امنیتی دست و پنجه نرم می‌کنند، حفظ و تأمین امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در فضای آکنده از تهدیدات استکبار جهانی مرهون مجاهدت‌های خاموش سربازانی است که در کسوت گمنامی و در سنگر مقدس اطلاعاتی در جنگ پنهان با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیکار می‌کنند. در این راستا مبارزه با نفوذ بیگانگان و قطع دسترسی جواسیس از مراکز مهم و حیاتی کشور یکی از مهمترین مأموریت‌ها و مصادیق اقدامات وزارت اطلاعات در این عرصه است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند و جهادی وزارت اطلاعات و سایر اعضای جامعه اطلاعاتی کشور در شناسایی و منهدم کردن شبکه 17 نفره جاسوسی سازمان اطلاعاتی سیا که با هدف ایجاد اختلال در امنیت و معیشت مردم و وارد کردن ضربات جبران‌ناپذیر به کشور به کارگیری شده بودند، حمایت قاطع خود را از هوشمندی و اقدام موثر ضد جاسوسی کشور و قاطعیت دستگاه قضایی با خائنان را اعلام کرده و بر آمادگی مجلس شورای اسلامی برای هرگونه کمک به تأمین امنیت کشور تأکید می‌کنیم.

                               

مجلس     جاسوس     آمریکا            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :