موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/149115 :کد

فوتبال ایران

طلب برانکو از کدام منبع تامین شد؟/ پای سه هولدینگ در میان است!

  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ — ۱۷:۴۸
تعداد بازدید : ۷۰   
 تحلیل ایران -طلب برانکو از کدام منبع تامین شد؟/ پای سه هولدینگ در میان است!

باشگاه پرسپولیس بخشی از پول برانکو را در اواخر فصل گذشته پرداخت کرد اما این سؤال مطرح می‌شود که با کدام منابع مالی این کار صورت گرفته است.

به گزارش تحلیل ایران ، باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد پرداختی که به برانکو ایوانکوویچ در اواخر فصل پیش (اردیبهشت ماه)  انجام شده پول قرضی نبوده و در واقع از منابع درآمدی این باشگاه تامین شده است.

واقعیت این است که باشگاه پرسپولیس از نیم فصل دوم فصل پیش با مشکلات مالی زیادی مواجه شد که بخش اعظم آن قرارداد برانکو ایوانکوویچ و طلب وی بود که 11 ماه به تاخیر افتاده بود. در آن شرایط یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه شرکتی را که برای یکی از دوستانش بود برای عقد قرارداد همکاری به باشگاه پرسپولیس معرفی می‌کند. این هولدینگ مبلغ 7 میلیارد تومان در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می‌دهد تا بخش عمده‌ای از مشکلات این باشگاه در آن مقطع برطرف شود. در این بین سایر اعضای هیئت مدیره هم با معرفی دو هولدینگ دیگرمبلغی حدود 5 میلیارد تومان به باشگاه تزریق کردند و تلاش زیادی برای پرداخت پول برانکو و تسویه حساب با بازیکنان انجام دادند.

این سه شرکت در مقابل، خواسته‌‌هایی را از باشگاه پرسپولیس مطرح می‌کنند که به توافق طرفین رسیده و این باشگاه متعهد می‌شود این خواسته‌ها را اجرایی کند. این خواسته‌ها به نوعی مربوط به فصل پیش‌روی لیگ است که باشگاه پرسپولیس متعهد به عمل کردن به آنهاست. در واقع چنانچه مدیریت باشگاه پرسپولیس برای فصل جدید هم  تغییر کند، این باشگاه همچنان متعهد به پرداخت توافقاتی است که شرکت‌های مذکور با این باشگاه داشته و در واقع پرداختی آن را هم انجام داده است.

باشگاه پرسپولیس هنوز با برانکو و دستیاران کرواتش و همچنین ماریو بودیمیر تسویه حساب نکرده و آنها از فیفا بابت این مسئله شکایت کرده‌اند.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران     برانکو            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :