موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/149237 :کد

ورزش

زرینچه: قول قهرمانی نمی‌دهیم اما تا روز آخر می‌جنگیم

  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ — ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۳۷۱   
 تحلیل ایران -زرینچه: قول قهرمانی نمی‌دهیم اما تا روز آخر می‌جنگیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که آبی‌ها قول قهرمانی نمی‌دهند.

به گزارش  تحلیل ایران ، جواد زرینچه سرپرست تیم فوتبال استقلال پس از ثبت قرارداد بازیکنان استقلال در هیئت فوتبال اظهار داشت: ما جز آقای یزدانی، باقری و دشتی قرارداد بقیه بازیکنان ثبت شد، این بازیکنان هم مشکل شخصی داشتند که نتوانستند بیایند، انشالله فردا به همراه  کادر فنی ثبت می‌کنند. مشکلات حل‌شدنی است و استقلال برای شرکت در لیگ مشکلی ندارد.

زرینچه در پاسخ به این سوال که محمودزاده  اعلام کرده قرارداد تمام باشگاه‌های بدهکار ثبت نمی‌شود، گفت: انشاءالله که اینطور باشد و طوری حرکت شود که باشگاه‌ها تسویه کنند. هر چه حساب‌ها شسته و رفته‌تر باشد، لیگ ما به سوی آرامش پیش خواهد رفت. 

وی در پاسخ به این سوال که چک «پسته‌کاران» چیست؟ آیا چک اسپانسر جدید استقلال است، گفت: من اطلاعی ندارم که چک چه اسپانسری هست، چک تضمینی است و قرار است قبل از اینکه موعد چک بازیکنان برسد،  این چک‌ها را جمع کنیم و طلب بازیکنان پرداخت شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که این تیم آمادگی کامل برای شروع لیگ دارد، عنوان کرد: بیشترین چیزی که می‌توانست به ما کمک کند عقب‌ افتادن لیگ بود، چون ما توانستیم تمرینات زیادی انجام دهیم و بازی‌های دوستانه‌مان را برگزار کنیم و نفرات جدید به هماهنگی لازم برسد. الحمدلله شرایط تیم برای شروع مسابقات لیگ برتر خیلی خوب است.

زرینچه در خصوص اینکه تا چه زمانی در مجموعه نفت تهرانسر تمرین خواهند کرد، تصریح کرد: ما هم مجموعه انقلاب را در اختیار داریم و هم ورزشگاه نفت را که جا دارد از مسئولان این دو مجموعه تشکر کنم. ما سعی می‌کنیم طوری تمرین کنیم که هر دو مجموعه را برای تمرینات‌مان در طول فصل داشته باشیم.

وی در خصوص برگزاری تمرینات پشت درهای بسته استقلال گفت: حضور هواداران یکی از دغدغه‌های ما است، متاسفانه قراردادی که بسته شده است به این شکل است که تمرینات بدون حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار شود، فوتبال بدون حضور این دو قشر اصلا معنا و مفهوم ندارد. انشالله در این هفته ببینیم بتوانیم با مسئولان مجموعه نفت صحبت کنیم تا غیر از روزهایی که استراماچونی تصمیم به برگزاری تمرین پشت درهای بسته  را داشته باشد،  تمرینات را یک یا دو جلسه در هفته با حضور هواداران برگزار کنیم.  

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا از نقل و انتقالات تیم راضی بوده عنوان کرد: بازیکنان خیلی خوبی جذب کردیم فکر کنم شرایطمان خوب است و راضی هستیم سایر مسائل به خود بازیکن و هوادار بستگی دارد. 

زرینچه درخصوص اینکه آیا تیم فعلی استقلال مدعی قهرمانی فصل جدید لیگ برتر است، تصریح کرد: بالاخره تیم، تیم استقلال است و در هر شرایطی باید برای قهرمانی مبارزه کنند ما قول قهرمانی نمی‌دهیم ولی تا روز آخر می‌جنگیم که قهرمانی را بدست بیاوریم و این شرایط را استقلال با این بازیکنان و کادر فنی دارد. 

وی درباره  اینکه آیا مشکلات مالی استقلال تا شروع فصل جدید حل می‌شوند، گفت: هر چه این مسائل شسته و رفته‌تر شوند و تیم دغدغه کمتری داشته باشد و بازیکنان و کادر فنی بدون مشکل باشند شرایط استقلال هم از لحاظ کیفی بالاتر خواهد رفت. می‌دانم فتحی و همکارانشان تلاش می‌کنند که این مشکلات برطرف شوند تا استقلال بدون مسائل حاشیه‌ای وارد بازی‌ها شود. 

زرینچه درباره آخرین وضعیت ناصری گفت: ناصری در تمرینات خوب بوده و مورد تایید کادر فنی قرار گرفته و قرار است روز یکشنبه به ایفمارک برود تا شرایطش مشخص شود و بعد از آن قراردادش بسته خواهد شد. با جذب یکی دو بازیکن دیگر نقل و انتقالات برای استقلال تمام شود. 

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :