موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/149249 :کد

در تردد زائران

مشکل امنیتی برای تردد زائران اربعین از مرزخسروی تا کربلا وجود ندارد

  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ — ۱۲:۲۹
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -مشکل امنیتی برای تردد زائران اربعین از مرزخسروی تا کربلا وجود ندارد

استاندار کرمانشاه، از فراهم شدن تمام شرایط برای بازگشایی مرز خسروی خبر داد و گفت: مشکل امنیتی خاصی برای تردد زائران اربعین از مرز خسروی تا کربلا نداریم.

به گزارش تحلیل ایران از کرمانشاه، هوشنگ بازوند پیش از ظهر امروز در نشست ستاد اربعین استان، اظهار داشت: با توجه به مذاکراتی که با عراق داشته‌ایم همه شرایط برای بازگشایی مرز خسروی آماده است.

وی ادامه داد: طی چند روز آینده وزیر کشور عراق به ایران سفر می‌کند که یکی از توافقنامه‌هایی که احتمالا مطرح خواهد شد، بازگشایی مرز خسروی است‌.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: براساس رصدهای صورت گرفته، مشکل امنیتی خاصی برای تردد زائران اربعین از مرز خسروی تا کربلا نداریم.

بازوند یادآور شد: لازم است که مدیران استان موضوع میزبانی از زائران اربعین را با جدیت بیشتری دنبال کنند.

وی از معاونان سیاسی امنیتی اجتماعی و عمرانی استانداری خواست فردا برای بررسی و رصد میدانی وضعیت مسیر تردد زائران اربعین در منطقه حضور یابند.

بازوند با بیان اینکه در زمینه زیرساخت‌ها و میزبانی شایسته از زائران اربعین، از وضعیت مطلوب و در خور نام و آوازه مهمان‌نوازی کرمانشاهی فاصله داریم، افزود: باید هم مسؤولان و هم مردم کرمانشاه که عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) هستند، با تمام وجود پای کار بیایند.

                               

مرز مهران     کربلا     زائران            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :