موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/149438 :کد

ورزش

فغانی: حضور داوران پشت دروازه‌ ربطی به تیم‌ها ندارد

  شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ — ۱۷:۲۴
تعداد بازدید : ۶۱   
 تحلیل ایران -فغانی: حضور داوران پشت دروازه‌ ربطی به تیم‌ها ندارد

علیرضا فغانی، داور بین‌المللی فوتبال کشورمان گفت: برگزاری مراسم جشن برترین‌های فوتبال باعث ایجاد انگیزه برای تمام ارکان فوتبال می‌شود، به شرطی که حق به حق‌دار برسد.

به گزارش  تحلیل ایران ، علیرضا فغانی در حاشیه جشن برترین‌های فوتبال گفت: این مراسم باعث ایجاد انگیزه برای تمام ارکان فوتبال می‌شود، البته به شرطی که حق به حق‌دار برسد. 

وی در واکنش به این موضوع که قرار است از هفته چهارم لیگ برتر از داوران پشت دروازه استفاده نشود، به دلیل اینکه به تیم‌ها استرس وارد شده است، بیان کرد: من هم این موضوع را شنیدم، ولی باید رسماً اعلام شود. یک تصمیمی بوده که سال قبل گرفته شده است و حتماً کارشناسی بوده است و در یک کارگروه تصمیم گرفته شده. به نظر من هر کس باید سرش در کار خودش باشد و وظایف خودش را دنبال کند. فکر نمی‌کنم حضور داوران پشت دروازه ربطی به تیم‌ها داشته باشد.

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان در مورد اینکه از دو کاندیدای دیگر داوران برتر اطلاعی دارد، تصریح کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم. البته نمی‌دانم که خودم هم جزو داوران برتر هستم یا نه و فقط به مراسم دعوت شده‌ام. 

فغانی درباره برگزاری هفته اول لیگ برتر و قضاوت داوران گفت: من در جایگاهی نیستم که در مورد عملکرد داوران صحبت کنم. تمرکزم روی کار خودم هست و با توجه به اینکه در سفر بودم، بازی‌ها را ندیده‌ام.

وی در مورد اینکه هنوز مشخص نیست که چه زمانی از کمک داور ویدیویی استفاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: در مورد VAR قبلاً گفته شده است که این کار یک پروسه‌ای دارد و باید یک پروتکلی رعایت شود تا بتوانیم از کمک داور ویدیویی استفاده کنیم. 

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :