موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/149491 :کد

فوتبال ایران

انصاری‌فرد: استعفایم از کمیته فوتسال ارتباطی به پرسپولیس نداشت

  ﺳﻪشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ — ۱۴:۴۱
تعداد بازدید : ۶۳   
 تحلیل ایران -انصاری‌فرد: استعفایم از کمیته فوتسال ارتباطی به پرسپولیس نداشت

مدیرعامل جدید پرسپولیس با بیان اینکه استعفایش از کمیته فوتسال ارتباطی به مسئولیت جدیدش نداشته است، گفت: ۱۰ روز پیش در این باره با من صحبت شد و جلساتی با وزیر ورزش و معاونش داشتم.

به گزارش  تحلیل ایران ، محمد‌حسن انصاری‌فرد بعد از انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از چند روز پیش مذاکراتی را با جناب سلطانی‌فر، وزیر ورزش و همچنین جناب داورزنی داشتیم که در نهایت امروز در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به من تکلیف شد که بار دیگر افتخار خدمت به پرسپولیس و هواداران این تیم را داشته باشم.

وی افزود: همان‌طور که هواداران می‌دانند من قبل از اینکه مدیرعامل این باشگاه باشم از 11 سالگی طرفدار پرسپولیس بوده‌ام و خوشبختانه به عنوان بازیکن، مربی و مدیرعامل افتخار عضویت در این تیم را داشته‌ام.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که آیا استعفای او از ریاست کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی، ارتباطی با حضورش در پرسپولیس داشت یا نه، خاطرنشان کرد: قسم می‌خورم که این دو مسئله ارتباطی با هم نداشتند. قضیه استعفایم از آن پست به 15 تیر برمی‌گردد در حالی که صحبت در مورد پرسپولیس از 10 روز پیش با من انجام شد. خدمت هواداران پرسپولیس قسم می‌خورم که هرگز استعفایم به حضورم در این باشگاه ارتباط نداشته است.

وی که با بخش خبری شبکه سه سیما صحبت می‌کرد، در مورد اینکه آیا ایرج عرب در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باقی خواهد ماند یا نه، خاطرنشان کرد: بله، عرب در جلسه صبح امروز هیئت مدیره باشگاه حضور داشت. عرب و تمام اعضای هیئت مدیره برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده‌اند و تیم خوبی را هم برای فصل جدید رقابت‌ها بسته‌اند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان در مورد برنامه‌هایش برای این باشگاه گفت: در حال حاضر پرسپولیس بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد. هدف‌مان این است که ان‌شاءالله هر سه جام را برای پرسپولیس بیاوریم. پرسپولیس تیم بسیار شایسته‌‌ای است و در رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان آسیا یک مدعی جدی برای قهرمانی خواهد بود.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران     پرسپولیس            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :