موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/150015 :کد

فوتبال ایران

کالدرون: اشتیاق زیادی برای پیروزی در دربی داریم

  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ — ۱۳:۵۸
تعداد بازدید : ۶۸   
 تحلیل ایران -کالدرون: اشتیاق زیادی برای پیروزی در دربی داریم

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که دربی در سطح بین‌المللی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

به گزارش تحلیل ایران ، گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: افتخاری برای من است که قبل دربی در خدمت شما هستم. همان‌قدر که این بازی اینجا مهم است در سطح بین‌المللی نیز اهمیت دارد.  می‌شود گفت این بازی یک بازی جهانی است. من سال‌ها به عنوان بازیکن در فوتبال بوده‌ام و می‌دانم دربی‌ها چقدر اهمیت دارند. ما یک تیم آماده برای این بازی هستیم و اشتیاق زیادی برای بردن داریم.

بازی هجومی اما متعادل را دوست دارم، هنوز به تیمی که انتظارش را دارم، نرسیده‌ایم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره استراتژی تیمش در دربی نیز تصریح کرد: برای من بازی هجومی متعادل اهمیت زیادی دارد. از وقتی که لیگ شروع شده است ما گل‌های کمی به ثمر رساندیم، اما در بازی آخر تا حدودی بهتر از دو بازی قبل بودیم. با این حال هنوز به تیمی که من انتظارش را دارم، نرسیده‌ایم، ولی آرام آرام این اتفاق خواهد افتاد. تأکید می‌کنم که بازی هجومی اما متعادل را دوست دارم. همان‌قدر که به استقلال احترام می‌گذاریم برای همه‌ی تیم‌ها هم احترام زیادی قائلیم، اما شما وقتی سرمربی تیم بزرگی هستید این امکان را به شما می‌دهد که بازی بازتری را ارائه کنید. امیدوارم که فردا نمایش خوبی را در زمین در سطح فوتبال ایران ببینیم.

حسینی چه داخل و چه بیرون از زمین به ما کمک کرده است
وی درباره احتمال غیبت سیدجلال حسینی در دربی نودم تهران خاطرنشان کرد: سیدجلال یکی از بازیکنان بزرگ در داخل زمین و بیرون زمین است. او همیشه کنار ما بوده و الگوی خوبی به عنوان کاپیتان تیم است. حسینی چه داخل و چه بیرون از زمین به ما کمک کرده است.

                               

ورزش     تیم فوتبال ایران     دربی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :