موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/150342 :کد

چلسی

لمپارد: چلسی نشانه‌هایی از پیشرفت را نشان داد

  پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ — ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۱۳۳   
 تحلیل ایران -لمپارد: چلسی نشانه‌هایی از پیشرفت را نشان داد

فرانک لمپارد، سرمربی تیم فوتبال چلسی در هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد جوانان تیمش مقابل لیل راضی است.

به گزارش تحلیل ایران ، فرانک لمپارد پس از برتری تیمش مقابل لیل در هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد شاگردان جوان خودش را ستود.

 سرمربی تیم فوتبال چلسی در پایان بازی گفت: با وجود پیروزی، راه زیادی برای طی شدن باقی مانده است. باخت مقابل والنسیا، این بازی را مهم‌تر کرد. اینجا جای سختی برای بازی کردن است. آن‌ها روی ضد حملات سریع بودند و تیم من عملکرد خوبی داشت. ضربات شروع مجدد برای ما مشکل شده‌اند و باید بیش از گذشته روی آن‌ کار کنیم. با این حال لیاقت پیروزی را داشتیم. بسیار قدردان کاری هستیم که آکادمی در حال انجامش است. باشگاه و هواداران عاشق میدان دادن به جوانان  هستند و بازیکنان هم لذت می‌برند. نشانه‌هایی از پیشرفت تیم را دیدیم. به طور مثال ریس جیمز خیلی خوب و راحت بازی کرد. تنها دلایل تعویض او، افت بدنی و کم‌تجربگی بود. لیل بسیار خوب کار کرد و برای چلسی بازی سختی بود. می‌توانیم بهتر از این‌ها هم عمل کنیم.

او در ادامه افزود: خبری از قرارداد ویلیان ندارم. از عملکرد او خوشحالم. تامی آبراهام تشنه گلزنی است. تیم پیشرفت‌هایی داشته و در حال نشان دادن توانایی‌هایش است. 

                               

ورزشی     فوتبال جهان     چلسی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :