موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/150346 :کد

فوتبال جهان

فاوره: خوشحالم که بعد از سه تساوی دوباره طعم پیروزی را چشیدیم

  پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ — ۱۱:۱۴
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -فاوره: خوشحالم که بعد از سه تساوی دوباره طعم پیروزی را چشیدیم

سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند از شکسته شدن طلسم زردپوشان وستفالن در لیگ قهرمانان اروپا خوشحال است.

به گزارش  تحلیل ایران ، تیم فوتبال بوروسیا دورتموند شب گذشته (چهارشنبه) در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان خود اسلاویاپراگ جمهوری چک را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و سه امتیاز یک بازی خارج از خانه را کسب کرد.

لوسین فاوره، سرمربی دورتموند پس از بازی به خبرنگاران گفت: اسلاویاپراگ تیمی قدرتمند و بسیار خطرناک بود. البته دیدن چنین عملکردی از آنها برای من غافلگیر کننده نبود. بازیکنان اسلاویا بسیار دونده بودند و عملکرد بسیار خوبی ارائه کردند. برای ما بردن بازی در این مسابقه بسیار مهم بود. ما بعد از سه تساوی (در لیگ قهرمانان) سرانجام دوباره بردیم و از این بابت خوشحالیم. پیروزی امشب برای پیشروی‌مان در این فصل لیگ قهرمانان اروپا بسیار مهم بود. اینکه از دریافت گل‌های غیرضروری و ساده جلوگیری کردیم هم بسیار مهم بود چون همیشه امکان ندارد که حاشیه امنیت‌مان را به 3 یا 4 گل افزایش دهیم.

فاوره در ادامه به تمجید از ستاره تیمش اشرف حکیمی که زننده هر دو گل مسابقه بود پرداخت و گفت: حکیمی مرا تحت تأثیر قرار داد. او با اینکه کاملاً آماده نبود دو گل به ثمر رساند آن هم در شرایطی که به بازی در این پست جدید عادت نداشت. با این حال او هر بار که پا به توپ می‌شد و حرکتی هجومی ترتیب می‌داد، بسیار خطرناک بود و من از عملکردش راضی‌ام.

دورتموند به لطف کسب پیروزی در چک، اکنون با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به بارسلونا صدرنشین جدول گروه F است.

                               

ورزشی     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :