موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خودرو

a/150349 :کد

قیمت ماشین

قیمت پراید کارکرده در انگلیس چند؟

  پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ — ۱۳:۳۹
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -قیمت پراید کارکرده در انگلیس چند؟

پراید در کشور ما یکی از پرفروش ترین خودروهای روز بازار محسوب می‌شود اما با وجود اقبال کمتر در سایر کشورها، اختلاف قیمت قابل توجهی در مورد این خودرو دیده می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران ، هنوز هم با ظاهر فعلی در کشورمان می توان خودروی پراید را در برخی از کشورهای دنیا مثل انگلستان پیدا کرد. این نسخه از کیا پراید با قیمت 1042 دلار یکی از آخرین مدل‌های فروخته شده پراید در بریتانیا است که مسافت 93500 کیلومتری را طی کرده و هنوز شرایط ظاهری خوبی دارد، آن هم با رنگ‌ نقره‌ای جذاب  و تاریخی غنی که پشت آن است.

فروشنده می‌گوید این خودرو کمی صافکاری و رنگ‌ آمیزی شده، اما کلا در شرایط خوبی به سر می‌برد.

در تبلیغات این خودرو آمده است، اگر خواهان یک موتور کره‌ای قدیمی هستید، پس پراید دقیقا گزینه مورد نظر شماست. اگر یک ماشین‌باز جوان هستید، این نسخه گزینه خیلی خوبی برای شماست، چون پرداخت بیمه آن برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت 1042 دلار برای یک پراید کمی زیاد است، اما اگر فروشنده به مبلغ 850 دلار راضی شود این پراید خاص ارزش خرید دارد.

بر اساس این گزارش با توجه به قیمت 11500 تومانی هر دلار، قیمت پراید کارکرده حوالی 10 میلیون تومان است. قیمت پراید کارکرده در ایران حداقل 25 میلیون تومان است.

پراید در کشور ما یکی از پر فروش ترین خودروهای روز بازار محسوب می‌شود ولی تولید آن در کشور کره با طراحی مرسوم در ایران متوقف شده است.

                               

اقتصادی     خودرو     انگلیس     پراید        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :