موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/150380 :کد

ورزش

انصاری‌فرد: علیپور گل بزند مشکلات پرسپولیس حل می‌شود

  شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ — ۱۷:۰۸
تعداد بازدید : ۶۸   
 تحلیل ایران -انصاری‌فرد: علیپور گل بزند مشکلات پرسپولیس حل می‌شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باید به سرمربی تیم فرصت بدهیم تا کارش را انجام دهد و نهایت حمایت را از کادرفنی خواهم داشت.

به گزارش تحلیل ایران ، محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه برگزاری دربی امیدها، گفت: پیش از این یک جلسه در تمرین تیم امید پرسپولیس شرکت کرده و قول داده بودم که یک بازی این تیم را از نزدیک ببینم تا دلگرمی برای بازیکنان امید باشد که باشگاه‌ به تیم‌های پایه توجه دارد. برنامه‌هایی برای آکادمی پرسپولیس داریم تا تیم‌های پایه‌های ما پشتوانه‌ای برای تیم بزرگسالان باشد.

وی درباره تغییرات کادرفنی تیم امید پرسپولیس گفت:  تغییراتی صورت گرفته، انشالله کادرفنی جدید مسیر خوبی را در پیش بگیرد تا مشکل خاصی پیش نیاید.

مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شکست مقابل شهر خودرو اظهار داشت: پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد. فکر می‌کنم هر روز تیم ما بهتر از قبل بازی می‌کند. موقعیت‌های خوب و روند و سرعت بازی خوبی داشتیم. باید به مربی زمان دهیم تا تیم را به جایگاه اصلی‌اش برساند.

انصاری‌فرد در واکنش به این موضوع که بعد از جدایی برانکو از الاهلی شایعاتی مبنی بر بازگشت او به پرسپولیس مطرح شده است؟ تصریح کرد: روش کاری من این طور است که از کادرفنی تیم نهایت حمایت را خواهیم داشت. باید به مربی‌مان فرصت بدهیم تا بتواند کارش را انجام دهد. فقط مشکلاتی را در گلزنی داریم که امیدواریم این مشکل هر چه زودتر حل شود. اگر توپ‌هایمان گل شود این مشکلات را دیگر نخواهیم داشت. در نیم‌فصل امیدواریم تغییراتی را در بازیکنان داشته باشیم تا مشکل گلزنی‌مان حل شود. به نظر من علیپور پایش به گلزنی باز شود مشکلات ما حل می‌شود. 

وی در پاسخ به این سوال که هیئت مدیره باشگاه خواستار فروش جونیور شده است؟ گفت: نه اینطور نیست، کادرفنی تصمیم می‌گیرد که چه بازیکنی به تیم اضافه شود.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص مذاکره با مدیربرنامه برانکو خاطرنشان کرد: طبق قراری که داشتیم انشالله بیایند تا بتوانیم طلب برانکو را هم پرداخت کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :