موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/150443 :کد

مطهری :

مقاومت در برابر آمریکا موجب استمرار شکست واشنگتن علیه تهران شد

  ﺳﻪشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ — ۰۸:۵۷
تعداد بازدید : ۸۲   
 تحلیل ایران -مقاومت در برابر آمریکا موجب استمرار شکست واشنگتن علیه تهران شد

نماینده تهران در مجلس با تاکید بر شکست آمریکا در سیاست فشار حداکثری علیه ایران گفت: جمهوری اسلامی هم‌اکنون در موضع برتر قرار داشته و مردم اگر به مقاومت خود ادامه دهند قطعاً این دوره را با پیروزی به پایان

علی مطهری نماینده تهران در مجلس  شورای اسلامی، درباره شکست آمریکا در اجرای سیاست فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی گفت: هدف آمریکایی‌ها از فشار حداکثری علیه تهران آن بود تا اقتصاد جمهوری اسلامی دچار فروپاشی شود ضمن اینکه آنها بنا داشتند تا مردم را از نظام ناراضی کرده و شورش کنند که به هیچکدام از این 2 هدف نرسیدند لذا فشار حداکثری با شکست مواجه شده است

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط منطقه نسبت به چند سال قبل تغییر کرده است و عربستان و امارات که امیدوار به حمله نظامی آمریکا به ایران بودند از این کار ناامید شدند. 

مطهری خاطرنشان کرد: کشورهای منطقه می‌دانند که باید با ایران کنار بیایند.

وی افزود: پیروزی‌های نظامی در منطقه از سوی محور مقاومت هم تأثیرگذار بوده به طوری که انصارالله یمن دستاوردهای خوبی داشته است. 

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرنگونی پهپاد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی خاطرنشان کرد:‌ این اقدامات آثار خوبی در پی داشته است.

مطهری گفت: دیپلماسی فعال  دولت جمهوری اسلامی ایران در دنیا در شکست فشار حداکثریآمریکا علیه ایران موثر بوده است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون در موضع برتر قرار داشته و مردم اگر به مقاومت خود ادامه دهند قطعاً این دوره را با پیروزی به پایان خواهیم رساند.

                               

مجلس     آمریکا                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :