a/15048 :کد

0

امسال ۳ پالایشگاه جدید در پارس جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد

  چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ — ۰۶:۲۷
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -امسال ۳ پالایشگاه جدید در پارس جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: امسال ۳ پالایشگاه جدید در پارس جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: امسال 3 پالایشگاه جدید در پارس جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد.

مسعود حسنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلویه با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رزمندگان ایران اسلامی با شجاعت و ایثار و فداکاری در برابر دشمنان ایستادند و این ایستادگی و مقاومت امروز موجب اقتدار و عزتمندی نظام شده است.

وی افزود: گسترش فرهنگ دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه مورد توجه و تاکید قرار گیرد و در این مسیر نباید کم‌کاری و اهمالی صورت گیرد.

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی به جایگاه ارزشمند پارس جنوبی در صنعت نفت و گاز اشاره کرد و یادآور شد: مجمتع گاز پارس جنوبی هم‌اکنون 6 پالایشگاه در حال بهره‌‌برداری دارد و تا پایان امسال این عدد به 9 پالایشگاه و تا پایان سال 1396 به 14 پالایشگاه افزایش خواهد یافت.

حسنی تصریح کرد: چشم‌انداز 1404 شرکت مجمتع گاز پارس جنوبی، سرآمد در عملیات و رقابت‌پذیر در تراز جهانی است و در حال حاضر میزان تولید گاز این مجمتع 54 درصد میزان تولید گاز کل کشور است.

وی از افزایش چشمگیر تولید گاز در پارس جنوبی خبر داد و خاطر نشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، در انتهای سال 1396 و با پایان توسعه پالایشگاه‌ها، میزان گاز مجتمع گازی به 75 درصد گاز کشور افزایش خواهد یافت.

حسنی با بیان اینکه توانمندسازی شرکای تجاری در برنامه‌ریزی استراتژیک مجتمع مورد تاکید قرار گرفته است، اظهار داشت: شرکت‌های دانش‌بنیان پارک‌های علم و فناوری، باید ضمن تلاش مستمر، به خودباوری در زمینه‌های مورد فعالیت‌ برسند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :