موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تهران

a/150486 :کد

بهزیستی

کمک ۱۸ میلیارد تومانی خیرین به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی

  چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ — ۱۰:۳۴
تعداد بازدید : ۶۱   
 تحلیل ایران -کمک ۱۸ میلیارد تومانی خیرین به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی

مدیرکل دفتر مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی گفت: از اجرای پویش مشق مهر ، مبلغ ۱۸ میلیارد تومان برای تهیه بسته‌های نوشت افزار برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی و پشت نوبت جمع اوری شده است.

محمدعلی رستمیان  با اشاره به اینکه پویش" مشق مهر" از 12 شهریور آغاز و روز گذشته به پایان رسید، اظهار کرد: در زمان اجرای طرح ، 18 میلیارد تومان جمع آوری شد که از این رقم  مبلغ 7 میلیارد تومان از سوی کمک مستقیم خیرین، 11 میلیارد تومان از سوی جمعیت هلال احمر و سایر بخش‌ها به  این  طرح  اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: با توجه به مبالغ جمع آوری شده بیش از 156 هزار بسته برای دانش آموزارن تحت پوشش سازمان بهزیستی و افراد پشت نوبت تهیه شده است که ارزش ریالی هر بسته 120 هزار تومان تخمین زده می‌شود.

رستمیان گفت: برای نخستین بار است که از سوی سازمان بهزیستی بسته‌های نوشت افزاری به دانش آموزان تحت پوشش این سازمان از محل مشارکتهای مردمی تهیه شده است و بنا داریم در آینده نیز چنین طرح‌های را با مشارکت خیرین و موسسات انجام دهیم.

مدیرکل دفتر مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: در دوره جدید حوزه مشارکتهای بهزیستی طرح‌های جدیدی اجرا شده است که تلاش شده مبالغ قابل قبولی برای جامعه هدف سازمان جمع آوری شود که پویش‌های مدنظر در ایام نوروز و زمستان اجرا شده است.

وی در پایان گفت: هم اکنون در حال طراحی پویش جدیدی برای جلب مشارکتهای مردمی برای تهیه و خرید جهیزیه مددجویان تحت پوشش هستیم که در این زمینه نیز بزودی پویش راه‌اندازی خواهد شد که البته پیش از آن اطلاع رسانی لازم از سوی رسانه‌ها انجام خواهد شد.

                               

اجتماعی     تهران     بهزیستی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :