موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/150625 :کد

کویت:

جهان در قبال جنایات اسرائیل سکوت کرده است

  ﺳﻪشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ — ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۱۰۱   
 تحلیل ایران -جهان در قبال جنایات اسرائیل سکوت کرده است

رئیس مجلس امت کویت با انتقاد از سکوت جامعه جهانی در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این رژیم ناقض همه قوانین و موازین بین‌المللی است.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، مرزوق علی الغانم رئیس مجلس کویت تصریح کرد که رژیم اسرائیل با سکوت جامعه بین‌المللی در قبال جنایت‌هایش قدرت می‌گیرد.

وی حتی این سکوت را "بی طرفانه یا متوازن" ندانست و در سخنرانی خود در مجمع عمومی اتحادیه پارلمان‌های جهان در بلگراد تحت عنوان "نقش پارلمان‌ها در تقویت حقوق بین‌الملل و مشارکت در همکاری منطقه‌ای" گفت: سکوت بین‌المللی باعث تشدید یاس می‌شود و امید را در دل ملت‌های منطقه بویژه ملت فلسطین می‌کُشد.

الغانم این سوال را مطرح کرد که مثال آشکار و واضح نقض حقوق بین‌الملل کجاست؟ من مطمئن هستم که همگان با هر نگاه ژئوپلتیک در وهله اول فاجعه ملت فلسطین و اشغالگری اسرائیل در ذهنش جرقه خواهد زد زیرا قدیمی ترین و ادامه دارترین مورد است.

وی افزود: اشغالگران اسرائیلی بیشترین ناقضان حقوق بین‌الملل و هرگونه توافقنامه بین‌المللی و اصول دینی هستند زیرا از قتل عام، کوچاندن افراد و شهرک سازی گرفته تا ویران کردن همه چیز را مرتکب می‌شوند.

                               

کویت     اسرائیل     جنایت            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :