موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران

a/150771 :کد

سیاست ایران

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گزینه‌ای برای سرلیستی مطرح نشده

  ﺳﻪشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ — ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۹۱   
 تحلیل ایران -عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گزینه‌ای برای سرلیستی مطرح نشده

مجید محتشمی گفت: محمدرضا عارف و مجموعه جریان اصلاحات تاکنون هیچ تصمیمی درباره حضور یا عدم حضور عارف در انتخابات آتی مجلس نگرفته‌اند.

مجید محتشمی دبیرکل حزب آزادی  درباره اظهار نظر برخی چهره‌های اصلاح‌طلب مبنی بر عدم شرکت محمدرضا عارف در انتخابات آتی مجلس گفت: گمانه‌زنی‌هایی در این رابطه می‌شود ولی در جلسات اخیر شورای سیاست‌گذاری هیچ بحثی درباره حضور یا عدم حضور آقای عارف در انتخابات مجلس یازدهم مطرح نشده است. 

وی افزود: آنچه که هویدا و آشکار است این است که آقای عارف و مجموعه اصلاح‌طلبان هنوز  هیچگونه تصمیم‌گیری در ارتباط با انتشار لیست انتخاباتی و متعاقب آن حضور یا عدم حضور آقای عارف در این لیست اتخاذ نکرده‌اند. 

محتشمی در پاسخ به این سوال که در صورت عدم حضور عارف در انتخابات مجلس، تکلیف سرلیستی اصلاح‌طلبان چه می‌شود، گفت: هنوز هیچ گزینه‌ای برای سرلیستی در جلسات مطرح نشده و مراحل بستن لیست به بعد از احراز صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان موکول شده است. 

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه عدم حضور عارف در انتخابات را چه میزان متاثر از انتقاداتی است که در ماه‌های اخیر علیه وی از سوی چهره‌های حزبی و سیاسی اصلاح‌طلب مطرح شده است؟ تصریح کرد: آقای عارف سرمایه اجتماعی و ملی اصلاح طلبان است و به دلیل انصاف ایشان در برگزاری جلسات و تلاش برای وفاق حداکثری در میان اصلاح‌طلبان طبعا حضور ایشان در میان نامزدهای شرکت‌کننده در انتخابات می‌تواند موجب انسجام جریان اصلاحات شود.

                               

سیاسی     سیاست گذاری     ایران            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :