موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/150784 :کد

وزنه برداری

بازگشت رضا یزدانی به کورس مدعیان با تیم کشتی دانشگاه آزاد

  چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ — ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۸۴   
 تحلیل ایران -بازگشت رضا یزدانی به کورس مدعیان با تیم کشتی دانشگاه آزاد

دارنده دو مدال طلا و دو برنز جهان برای بازگشت به کورس مدعیان وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد، تیم دانشگاه آزاد اسلامی را در لیگ برتر همراهی خواهد کرد.

به گزارش  تحلیل ایران ، رضا یزدانی که چند روز پیش از اعزام تیم ملی کشتی آزاد به مسابقات جهانی 2019 نورسلطان، به دلیل مصدومیت های متوالی از حضور در این رقابت‌ها انصراف داد تا علی شعبانی در وزن 97 کیلوگرم نماینده ایران در این وزن باشد، قصد دارد برای بازگشت به کورس مدعیان دوبنده تیم ملی در وزن نهم، خود را در لیگ برتر محک بزند.

این کشتی گیر که روز گذشته (سه شنبه) همزمان با برگزاری مسابقه هفته دوم لیگ برتر آزاد بین تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و رعد ستارگان ساری در سالن سیدرسول حسینی ساری حاضر شد و مسابقه دو تیم را از نزدیک تماشا کرد و همچنین مورد تجلیل سازمان لیگ قرار گرفت، وی قرار است تیم دانشگاه آزاد را در ادامه رقابت‌های لیگ برتر همراهی خواهد کرد.

یکی از سهمیه‌های باقی مانده المپیک که در مسابقات جهانی به دست نیامد، وزن 97 کیلوگرم بود که به این وزن علاوه بر رضا یزدانی و علی شعبانی، مدعیان وزن 92 کیلوگرم (وزن غیرالمپیکی) اضافه خواهند شد و به همین دلیل وزن بسیار شلوغی خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :