موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دفاع مقدس

a/15081 :کد

0

تجلیل از جانبازان شیمیاییِ جنگ تحمیلی در باغ موزه دفاع مقدس

  چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۹
تعداد بازدید : ۳۹۶   
 تحلیل ایران -تجلیل از جانبازان شیمیاییِ جنگ تحمیلی در باغ موزه دفاع مقدس

مراسم تجلیل از جانبازان شیمیایی به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

مراسم تجلیل از جانبازان شیمیایی به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار تسنیم، مراسم تجلیل از جانبازان شیمیایی به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس شب گذشته 31 شهریور ماه با حضور حجت‌الاسلام امرودی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و خانواده معظم جانبازان و ایثارگران در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

حجت الاسلام امرودی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در این مراسم با اشاره به آمار بالای شهدای ترور گفت: جانبازان شیمیایی علاوه بر این که سند حقانیت و مظلومیت هستند، سند جنایت غرب به سرکردگی امریکا نیز به شمار می‌­روند.

وی خاطر نشان کرد: اوج مظلومیت جانبازان شیمیایی به قدری بود که در اواخر سال 1363 که صدام به شهرهای ایران حمله شیمیایی کرد به علت این که بیمارستان‌ها ظرفیت نداشتند جانبازان شیمیایی در ورزشگاه آزادی تحت درمان قرار می­‌گرفتند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران تصریح کرد: رشادت‌ها و ایثار جانبازان شیمیایی و خانواده آنان باعث شده است که به فرموده مقام معظم رهبری در 25 سال آینده، نام اسرائیل برای همیشه از نقشه جهان حذف شود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در بخش پایانی سخنانش با تجلیل از همسران جانبازان شیمیایی، اظهار داشت: در این فضایی که اطراف کشور ما را جنگ و آتش فراگرفته است این ایثار و از خودگذشتگی جانبازان بوده که کشور در اوج اقتدار و امنیت کامل به سر می­‌برد.

برگزاری نمایش ارثیه پدری، مداحی به مناسبت ایام مسلمیه، خوش آمدگویی توسط فرزند شهید باقری و پخش نماهنگ جنایات صدام در استفاده از سلاح‌های شیمیایی از بخش‌های دیگر این مراسم بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :