موضوعات ‌مرتبط: ورزشی سایر حوزه ها

a/150934 :کد

احمدوند :

ادبیات دبیر فدراسیون تنیس نشان دهنده نوع مدیریت و افکار اوست

  شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ — ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۱۱۶   
 تحلیل ایران -ادبیات دبیر فدراسیون تنیس نشان دهنده نوع مدیریت و افکار اوست

سرمربی تیم ملی تنیس گفت: صفتی از مدت‌ها پیش دنبال این بود که من کنار بروم و ادبیات او نشان دهنده نوع مدیریتش است.

سعید احمدوند، در مورد اینکه فرشاد صفتی دبیر فدراسیون تنیس گفته است تیم ملی فعلا سرمربی ندارد، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا زمانی که کسی انتخاب نشده من سرمربی تیم ملی هستم، اما متاسفانه ادبیات صفتی نشان‌دهنده نوع مدیریت او و افکاری است که در ذهن دارد. باسابقه‌ترین مربی تیم ملی تنیس در دیویس کاپ هستم. 7 دوره در تیم ملی بزرگسالان بودم که بی‌سابقه است و سه دوره هم در تیم نوجوانان و جوانان بودم.

وی تاکید کرد: وقتی راجع به من که با سابقه‌ترین هستم این‌طور صحبت می‌کنند، بقیه موارد را خودتان متوجه شوید که چه اتفاقاتی می‌افتد.

احمدوند ادامه داد: نکته جالب اینجاست که از همان هفته اول که از مسابقات دیویس کاپ به کشور بازگشتیم، صفتی به دنبال این بود که فرد دیگری را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کند.

سرمربی تیم ملی تنیس عنوان کرد: وقتی گفتم استعفا می‌دهم، به خاطر کمبود امکانات بود. چون کار کردن در این شرایط آب در هاون کوبیدن بود.

وی با اشاره به اینکه صفتی دوست داشت که سرمربی تیم ملی و همه‌کاره باشد گفت: او می‌خواست کسی بیاید که خودش همه‌کاره باشد، اما من اجازه دخالت در کارم را ندادم و نمی‌دهم. به همین دلیل او بعد از بازگشت از سنگاپور به من گفت یا بیا همین الان کار را شروع کن یا برو تا بزرگ بمانی.

به گزارش فارس، با وجود گذشت دو ماه از سرپرستی احمد مامنی در فدراسیون تنیس هنوز وضعیت سرمربیگری تیم ملی مشخص نشده است.

                               

تنیس                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :