موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/150959 :کد

فوتبال جهان

زیدان:پنالتی؟ توپ به دست بازیکن بتیس خورد/ لالیگا بهترین لیگ دنیاست

  یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ — ۱۰:۴۷
تعداد بازدید : ۱۱۷   
 تحلیل ایران -زیدان:پنالتی؟ توپ به دست بازیکن بتیس خورد/ لالیگا بهترین لیگ دنیاست

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است داور می‌توانسته در بازی شب گذشته مقابل رئال بتیس، یک ضربه پنالتی به سود تیم تحت‌هدایت وی بگیرد.

به گزارش  تحلیل ایران ، زین‌الدین زیدان که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته  یازدهم لالیگای اسپانیا در دیداری خانگی مقابل رئال بتیس به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند، پس از این بازی گفت: ما بازی خوبی را از خود به خصوص در 45 دقیقه اول به نمایش گذاشتیم. تیم عملکرد خوبی از خود تا پایان بازی نشان داد و تنها نیاز به گل داشتیم. اینکه نتوانستیم به گل برسیم، جای تأسف دارد اما باید این بازی را دیگر به دست فراموشی بسپاریم و به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

وی همچنین درباره صحنه‌ای که ضربه کریم بنزما در محوطه جریمه حریف زد و توپ به دست بازیکن رئال بتیس خورد که می‌توانست پنالتی به سود کهکشانی‌ها اعلام شود، اظهار داشت: نمی‌خواهم درباره داور صحبت کنم. به نظرم توپ به دست بازیکن بتیس خورد، اما این در نهایت بسته به نظر داور داشت. دیدن آن صحنه از کنار زمین سخت نبود اما فاکتور تصمیم‌گیرنده، داور بود. او حتی از کمک‌داور ویدئویی برای بازبینی صحنه کمک نگرفت. داور تصمیم گرفت و ما باید به آن احترام بگذاریم. صحبت ما در این زمینه هم چیزی را عوض نمی‌کند. ما می‌دانیم که چه اتفاقی افتاد و از دید ما توپ به دست بازیکن بتیس خورد اما در نهایت باید به تصمیم داور احترام گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید تصریح کرد: ما دو امتیاز این بازی را از دست دادیم، این در حالی است که می‌توانستیم هر سه امتیاز بازی را  از آن خود کنیم. من اما نگاه مثبتی به این بازی دارم و این رقابتی دو جانبه بود و بتیس در نیمه دوم مشکلاتی برای ما به وجود آورد. آنها تیم خوبی دارند و چند بازیکن سطح بالا هم در بتیس عضویت دارند. ما موقعیت‌هایی داشتیم اما نتوانستیم از آنها بهره ببریم.

زیزو در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: تمامی تیم‌های بالای جدولی این هفته امتیازاتی از دست دادند. لالیگا بهترین لیگ دنیاست و هیچ بازی آسانی در آن وجود ندارد. همه ما نتایج بازی‌های امروز را دیدیم. هر تیمی می‌تواند برای شما دردسرساز شود. قهرمانی در لالیگا کار آسانی نیست و همین باعث هر چه زیباتر شدن این لیگ می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر تیم در وضعیت فیزیکی خوبی بود، از این‌رو تنها دست به دو تعویض زدم. خامس و بیل هم پیش از بازی با ما بودند و هم‌تیمی‌های خود را تشویق کردند که این مهمترین چیز برای ماست.

                               

ورزشی     فوتبال جهان     زیدان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :