موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/150969 :کد

فوتبال جهان

کواچ امروز اخراج می‌شود؟/ جو رختکن بایرن مونیخ علیه نیکو

  یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ — ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۱۳۳   
 تحلیل ایران -کواچ امروز اخراج می‌شود؟/ جو رختکن بایرن مونیخ علیه نیکو

سرمربی کروات تیم فوتبال بایرن مونیخ ممکن است امروز از سمت سرمربیگری این تیم آلمانی اخراج شود.

به گزارش  تحلیل ایران ، تیم فوتبال بایرن مونیخ در حالی شب گذشته (شنبه) در هفته دهم بوندس‌لیگای آلمان با نتیجه 5 بر یک توسط میزبان خود، اینتراخت فرانکفورت تحقیر شد که فراز و نشیب این تیم در فصل جاری سبب شده تا جایگاه نیکو کواچ در این تیم در خطر باشد و شایعه اخراج این سرمربی کروات هم حتی بر سر زبان‌ها بیفتد.

کواچ 48ساله که تیم تحت‌هدایتش از 10 بازی اول خود 5 برد، 3 تساوی و دو شکست کسب کرده‌اند،  پس از بازی شب گذشته در مواجهه با پرسشی از جانب خبرنگاران در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش در باشگاه بایرن مونیخ گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، شاید شما بهتر از من می‌دانید! من چطور می‌توانم بلافاصله بعد از بازی از این موضوع مطلع باشم؟ حس من مهم نیست و شما این سؤال را از کسانی که تصمیم‌گیرنده هستند، بپرسید!

پس از شکست تحقیرآمیز شب گذشته بایرن مونیخ، مسئولان این باشگاه تصمیم گرفتند تمرین امروز (یکشنبه) این تیم پشت درهای بسته برگزار شود تا بازیکنان در آرامش به کار خود بپردازند. طبق اعلام رسانه‌های آلمانی انتظار می‌رود امروز در خصوص آینده کواچ تصمیم‌گیری شود و اولی هوینس و کارل هاینتس رومنیگه، رئیس و مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ تصمیم‌ خواهند گرفت که به همکاری با کواچ ادامه دهند یا او را اخراج کنند.همچنین گفته می‌شود که جو تیم بایرن مونیخ کاملاً علیه نیکو کواچ است و حتی تیاگو آلکانتارا که رابطه خیلی خوبی با این سرمربی کروات دارد، از او فاصله گرفته و رابطه‌‌اش با کواچ مثل سابق نیست.

                               

ورزشی     فوتبال جهان     بایرن مونیخ            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :