موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/150974 :کد

اروپا

خشونت در جامعه آمریکا تحت ریاست‌جمهوری ترامپ افزایش پیدا کرده است

  یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ — ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۵۳   
 تحلیل ایران -خشونت در جامعه آمریکا تحت ریاست‌جمهوری ترامپ افزایش پیدا کرده است

یک کارشناس فرانسوی تأکید کرد که خشونت تحت ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ در جامعه آمریکا کاملاً افزایش پیدا کرده است.

به گزارش  تحلیل ایران ، "برنگره وینوت" از کارشناسان فرانسوی در گفتگو با روزنامه اتریشی "وینر سایتونگ"، به شخصیت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پرداخته گفت: جملات او بسیار کوتاه و زبانش بسیار ساده است. واژگان ترامپ کم و ساختار جملاتش پر از اشتباه است. من به‌عنوان مترجم متوجه شدم که او افعال ساده‌ای مانند داشتن و بودن و شدن را با قیدهای زیادی به‌کار می‌برد. این یک دیدگاه بسیار شخصی است اما من فکر می‌کنم ترامپ با زبان و تمرکز مشکل دارد. من فکر می‌کنم که او همچنین مشکل یادگیری دارد.

وی افزود: ترامپ به‌گونه‌ای متفاوت از سیاستمداران قبل از خود سخن می‌گوید.

این کارشناس فرانسوی همچنین به‌عنوان یک مترجم از دشوار بودن ترجمه سخنان ترامپ و منتقل کردن دیدگاهش سخن گفته تصریح کرد: ترامپ معمولاً چیز مشخصی نمی‌گوید، پیام‌هایش غالباً مبهم است.

این کارشنای فرانسوی در عین حال گفت که ترامپ به‌خوبی ارتباط برقرار می‌کند. او می‌داند چگونه با مردم صحبت و آن‌ها را حامی خود کند. من فکر کنم که زبان ترامپ بیشتر تبلیغات است تا سیاست واقعی.

وی همچنین گفت که توئیتر به‌عنوان یک رسانه یک نعمت بزرگ برای ترامپ است. وی در دوران ریاست جمهوری خود موفقیت کمتری داشت اگر توئیتر نبود. وی در توئیت‌های خود افکار دو‌جانبه خود را نشان می‌دهد و دنیایی از خیر و شر را به‌تصویر می‌کشد.

وی این زبان ترامپ را خطرناک دانسته گفت: زبان او ساده است و از طرفی دیدگاه جهانی او است. به‌زعم وی جهان دو دسته خوب و بد است. این انتخاب ساده کلمات از افکار پیچیده جلوگیری می‌کند. در این صورت دنیای ساده‌ای ایجاد می‌شود. چگونه ما می‌توانیم ایده‌های متمایز را محقق کنیم وقتی دنیا را به‌رنگ سیاه‌وسفید می‌بینیم؟ در دنیای ترامپ فقط کسانی هستند که حامی او هستند و بقیه دیگرانند. مخالفان او کنگره، دموکراتها، رسانه‌ها، و اگر دقیق‌تر نگاه کنیم سیاه‌پوستان و زنان هستند. افرادی که وی به‌عنوان اقشار ضعیف اجتماع می‌بیند برای دونالد ترامپ طرف اشتباه قضیه هستند.

"وینوت" ترامپ را یک آورنده صلح و دوستی ندانست و گفت: مشخص است که خشونت در آمریکا تحت ریاست‌جمهوری ترامپ افزایش پیدا کرده است. به‌اعتقاد من حوادث خشونتبار و نژادپرستانه شارلوتزویل در آگوست سال 2017 نمادی از بروز خشونت در این کشور بود. ترامپ در آن زمان این وقایع خشونتبار را آشکارا رد نکرد و به‌جای آن گفت که نفرت و خشونت در همه جناح‌ها وجود دارد. وی با چنین کلماتی از خشونت‌طلبان حمایت کرد.

                               

بین الملل     اروپا     دونالد ترامپ            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :