موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/151282 :کد

نماینده بم

همه ارکان دولت از افزایش قیمت‌ها پیشگیری کنند

  ﺳﻪشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ — ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۶۹   
 تحلیل ایران -همه ارکان دولت از افزایش قیمت‌ها پیشگیری کنند

نماینده مردم بم در مجلس با بیان اینکه همه ارکان دولت از افزایش قیمت‌ها پیشگیری کنند، گفت: مردم زمانی به حرف دولت اعتماد می‌کنند که دولت هم به وعده‌هایش عمل کند.

حبیب‌الله نیکزادی‌پناه نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین گفت:‌دولت باید به تعهدات خود مبنی بر و واریز درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به حساب مردم هر چه سریع‌تر عمل کند.

وی افزود:‌همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید تلاش شود همه ارکان دولت از افزایش قیمت‌ها پیشگیری کنند و گران شدن قیمت بنزین بهانه‌ای برای این کار نباشد و باید تلاش شود بیش از این به مردم فشار وارد نشود.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم وقتی می‌توانند به حرف‌های دولت اعتماد کنند که دولت هم به قول‌هایی که داده و تعهدی که پذیرفته را سریعا عملیاتی کند.

نیکزادی‌پناه خاطرنشان کرد:‌ دولت باید برای جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها به بهانه گرانی بنزین نظارت دقیقی بر بازار داشته باشد و حتی این نظارت مهم‌تر از پرداخت یارانه نقدی حاصل از افزایش قیمت بنزین به مردم است.

نماینده مردم بم در مجلس گفت:‌ دولت باید از پیش از افزایش قیمت بنزین مردم را در جریان اجرای این طرح می‌گذاشت و ابعاد مختلف کار را برای مردم تشریح و تبیین می‌کرد تا مردم آمادگی لازم برای این کار را داشته باشند اما دولت این کار را نکرد و هم مجلس و هم مردم از این رفتار دولت گله‌مند بودند.

                               

مجلس     افزایش     بنزین            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :