موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت و تجارت

a/151295 :کد

اقتصاد

پشت پرده برکناری معاون پارلمانی وزیر صمت

  ﺳﻪشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ — ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : ۹۳   
 تحلیل ایران -پشت پرده برکناری معاون پارلمانی وزیر صمت

شنیده ها حاکی است، معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت به دلیل مخالفت با طرح تشکیل وزارت بازرگانی و بنا به دستور یک مقام عالی رتبه دولت برکنار شد.

به گزارش تحلیل ایران ، یک مقام آگاه گفت: در حالی که آقای سید شریف حسینی معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزیر صمت از تجربه، تخصص و توانمندی لازم برای اداره امور محوله برخوردار بوده است، به دلیل مخالفت با تشکیل وزارت بازرگانی و به دستور و تاکید رئیس جمهور برکنار شد.

وی گفت: سید شریف حسینی که 8 سال نمایندگی مردم شریف اهواز را در مجلس شورای اسلامی بر عهده داشت، در مجلس هشتم و نهم جزو فعالترین نمایندگان مجلس بود.

وی افزود: حسینی با توجه به تجربه نمایندگی مجلس، در تاریخ 21 آذر سال گذشته به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس وزارت صمت منصوب شد و در طول یکسال گذشته تعامل بسیار مثبتی با نمایندگان مجلس داشت، ولی از زمان طرح تشکیل وزارت بازرگانی همیشه از سوی دولت به عنوان مخالف اصلی تشکیل این وزارتخانه قلمداد می شد و سرانجام هفته گذشته به صورت دستوری برکنار شد.

به نظر می رسد روند برخورد دولت با مخالفین تشکیل وزارت بازرگانی به اینجا ختم نشده و در روزهای آتی نیز شاهد اقدامات سلبی باشیم.

                               

اقتصادی     صنعت     تجارت     وزیر صمت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :