موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/151356 :کد

روحانی: ملت ایران اجازه نداد آب به آسیاب دشمن ریخته شود

  چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ — ۱۲:۴۲
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -روحانی: ملت ایران اجازه نداد آب به آسیاب دشمن ریخته شود

رئیس جمهوری گفت: ملت ایران از یک آزمون تاریخی دیگر سربلند بیرون‌آمدند و نشان دادند علیرغم مشکلات اقتصادی و گله‌ها از مدیریت کشور، هرگز نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز چهارشنبه در جلسه هیات وزیران گفت: مردم ما به خوبی آگاه هستند که هدف اصلی خودکفایی کشور در زمینه تامین انرژی است برای اینکه ما محتاج به بیرون نباشیم و بتوانیم با تولیدی که در داخل انجام می‌دهیم انرژی مورد نیاز را به صورت صحیح و مصرف درست اجرا و عمل کنیم و همچنین یک مقدار عدالت را در جامعه پیاده و اجرا کنیم یعنی از یارانه سوخت، مردم نیازمند بیشتر از مردم غیر نیازمند استفاده کنند.
رئیس جمهوری افزود: آنچه حاصل طرح اصلاح قیمت بوده به ۱۸ میلیون جمعیت متوسط و یا کم درآمد پرداخت می شود که خوشبختانه همان طور که اعلام شده بود دومرحله آن اجرا و عملیاتی شد. در تاریخ ۲۷ آبان این وجه در حساب هفت میلیون و ۸۵۰ هزار خانوار ، و ۲۹ آبان هم این وجه در حساب چهار میلیون و ۴۴۸ هزار خانوار واریز شد و مابقی ۱۸ میلیون هم شنبه پرداخت خواهد شد.
روحانی یادآورشد: البته ممکن است برخی از افراد این طرح اصلاح شامل آنها بشود، شاید یارانه هم انصراف داده بودند و داخل این گروه ها باشند و باید توضیحات بیشتری در این طرح جدید برای مردم بیان شود.
ادامه دارد

                               

حسن روحانی     اشرار                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :