موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست استان ها

a/151384 :کد

استان مازندران

وقوع سیلاب در مرکز مازندران؛ مسدودی محورهای سوادکوه و فیروزکوه

  چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ — ۲۱:۴۰
تعداد بازدید : ۹۷   
 تحلیل ایران -وقوع سیلاب در مرکز مازندران؛ مسدودی محورهای سوادکوه و فیروزکوه

به دنبال بارش متناوب باران از دیشب در استان مازندران، سیلاب ساری را فرا گرفت.

به گزارش  تحلیل ایران  بارش باران همراه با سیلاب از دقایقی پیش ساری مرکز مازندران را درنوردید. براساس گزاش در شهر ساری، بارش سیلاب سبب آبگرفتگی معابر شهری مرکز استان شده است.

بارش باران همچنین سبب وقوع ترافیک شدید در مرکز استان شده و آمد و شد خودروها را دچار اختلال کرده است.

هم اکنون نیروهای امدادی شهر ساری در حالت آماده باش برای جلوگیری از خطرات سیلاب در سطح شهر هستند. سیلاب همچنین سایر شهرهای مرکزی استان نظیر قائم‌شهر، بهشهر و نکا را نیز فرا گرفته است.

بارش باران همراه با سیلاب همچنین سبب مسدودی محور سوادکوه به تهران شده است.

علی اصغر احمدی، مدیرکل مدیریت بحران مازندران با تایید این خبر گفت: بارش سنگین باران در مناطق دشت و برف در کوهپایه سبب سختی تردد در محورها شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون محورهای فیروزکوه، هراز، سوادکوه و کندوان شاهد بارش شدید برف و باران است، تصریح کرد: رافیک در جاده کندوان ( چالوس- کرج) از شمال به جنوب در منطقه هزارچم تا تونل کندوان پرحجم و نیمه سنگین است و در سایر مسیرها نیز تردد به طور عادی و روان در جریان است.

احمدی گفت: ترافیک در محور هراز ( آمل- تهران) از شمال به جنوب در محدوده چلاو، تونل وانا تا تکاور و ولاسم در هر دو مسیر به صورت پرحجم و در برخی مواقع نیز به صورت نیم سنگین ادامه دارد.

وی افزود: تردد در تمام محورهای استان مازندران با وجود بارش برف و باران برقرار است و مشکلی برای تردد خودروهای عبوری در محورهای این استان وجود ندارد.

                               

استان     مازندران     سیلاب            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :