موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/151589 :کد

امریکا

دیدار استراتژیست بیل کلینتون با ترامپ درباره استیضاح

  چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸ — ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۹۱   
 تحلیل ایران -دیدار استراتژیست بیل کلینتون با ترامپ درباره استیضاح

استراتژیست رئیس جمهور پیشین آمریکا هفته گذشته با دونالد ترامپ دیدار و درباره استیضاح مذاکره کرده است.

به گزارش  تحلیل ایران ، مارک پن استراتژیست بیل کلینتون رئیس جمهور سابق آمریکا هفته گذشته در دیدار با دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده درباره استیضاح گفتگو کرده است.

روزنامه واشنگتن پست سه شنبه گزارش داده است که مارک پن دوشنبه گذشته با ترامپ و سایر مشاورانش در کاخ سفید دیدار کرده و به رئیس جمهور آمریکا اطمینان داده است که از قدرت برکنار نخواهد شد. وی به ترامپ توصیه کرده است که مثل کلینتون به سراسر کشور سفر کند. کلینتون هم زمانی که با تحقیقات استیضاح روبرو شده بود به سراسر آمریکا سفر می‌کرد.

مارک پن به پایگاه اطلاع رسانی کنگره گفته است که برای ترامپ کار نمی‌کند و هرگز این کار را انجام نخواهد داد.

گزارش شده است که مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا و کیلیان کانوی وکیل حقوقی کاخ سفید نیز در این نشست حضور داشته‌اند. کاخ سفید هنوز حاضر به اظهارنظر درباره این نشست نشده است. این دومین دیدار بین ترامپ و مارک پن بوده است. به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، مارک پن در ماه فوریه نیز به کاخ سفید رفته بود.

خبر مربوط به دیدار مارک پن با ترامپ در شرایطی است که تحقیقات نمایندگان دموکرات درباره استیضاح ترامپ به خاطر پرونده جنجالی اوکراین همچنان ادامه دارد.

مارک پن استراتژیست ارشد بیل و هیلاری کلینتون بوده است. وی کمک زیادی به پیروزی بیل کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 1996 میلادی کرده ولی در کمپین انتخاباتی 2008 هیلاری کلینتون ناکام بوده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :