موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/151774 :کد

مجلس و دولت

جلالیان:‌ نمایندگان مجلس نباید وکیل‌الدوله باشند

  ﺳﻪشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ — ۱۵:۱۵
تعداد بازدید : ۸۳   
 تحلیل ایران -جلالیان:‌ نمایندگان مجلس نباید وکیل‌الدوله باشند

نماینده ادوار مجلس درباره شفافیت هزینه‌های انتخاباتی‌اش گفت: من هزینه‌ای در این رابطه انجام نمی‌دهم؛ چراکه مردم من را می‌شناسند و دلیلی بر تبلیغات وجود ندارد.

عسگر جلالیان نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، پس از ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: من در سوابق فعالیت‌هایم نمایندگی مردم کنگان بوده و معاون حقوقی و مجلس وزارت دادگستری هم بوده‌ام.

وی افزود: مجلس دهم خیلی مردمی نبوده و آحاد مردم آن را متعلق به خود نمی‌دانستند، ضمن اینکه مجلس فعلی بیشتر متعلق به احزاب و افراد سیاسی بوده است.

نماینده ادوار مجلس تصریح کرد: مردم نیازمند مجلس سیاسی و جناحی نیستند، بلکه مجلسی مردمی را می‌خواهند تا در مواضع خود استقلال داشته باشد.

جلالیان گفت: نمایندگان مجلس نباید آدم احزاب و گروه‌های سیاسی باشند.

وی خاطرنشان کرد: اینکه نماینده مجلس رفیق دولت باشد به هیچ وجه بد نیست، اما نباید آدم دولت باشد بلکه باید فقط به مشکلات مردم فکر کند.

نماینده ادوار مجلس اظهار داشت: وکیل‌المله بودن در شرایط فعلی بسیار مهم است، لذا نباید نمایندگان مجلس وکیل‌الدوله باشند.

جلالیان تصریح کرد: من در مجلس آینده اگر بتوانم آرای لازم را کسب کنم، تلاش می‌کنم با همه احزاب و جریانات و گروه‌ها و دولت خوب باشم اما درنهایت نماینده مردم باشم.

وی درباره شفافیت هزینه‌های انتخاباتی‌اش گفت: دستگاه‌های متولی باید در این زمینه کاملا کنترل داشته و رصد کنند و بدون تعارف با متخلفان برخورد کنند تا جامعه از سلامت لازم برخوردار باشد.

نماینده ادوار مجلس خاطرنشان کرد: هزینه انتخاباتی ندارم و تمامی آن از سوی مردم تامین می‌شود؛ چراکه من به هیچ وجه تبلیغاتی انجام نمی‌دهم و چون مردم من را می‌شناسند، در منطقه سرشناس هستم.

وی در پایان گفت: از حوزه انتخاباتی دیر، کنگان و جم در انتخابات مجلس یازدهم حضور پیدا خواهم کرد.

                               

سیاسی     مجلس     نمایندگان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :