موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/151775 :کد

معیشت مردم

دهقان: اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد‌

  ﺳﻪشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ — ۱۵:۱۸
تعداد بازدید : ۱۰۶   
 تحلیل ایران -دهقان: اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد‌

نماینده ادوار مجلس گفت: اولویت مجلس یازدهم باید رفع مشکلات روز و اقتصاد و معیشت مردم باشد‌.

علیرضا دهقان نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ، پس از ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ستاد انتخابات وزارت کشور گفت:من پیش از این در مجلس هشتم حضور داشتم اما در دوره فعلی قرار است از حوزه انتخاباتی لنجان استان اصفهان کاندیدا شوم.

وی افزود: مجلس ریل حرکتی قوای دیگر و کلیت کشور است به شرطی که نمایندگان آن پاک و سالم بوده و وابستگی سیاسی و جناحی و خاندان قدرت و ثروت نداشته باشند.

نماینده ادوار مجلس گفت:‌وقتی که افراد وارد لیست‌ها و وابستگی‌های سیاسی می‌شوند دست و پای افراد بسته شده و استقلال آنان از بین می‌رود و بر این اساس منجر به عدم ماندگاری قوانین خواهد شد.

دهقان افزود: وقتی در تصویب قوانین فقط موضوع قدرت و ثروت مدنظر باشد بزرگترین خیانت به آرای مردم خواهد شد.

وی گفت:‌من به دنبال آن هستم که در صورت حضور مجدد در مجلس ریل حرکتی ویژه‌ای را برای کشور به وجود آوریم.

نماینده ادوار مجلس درباره اعلام هزینه‌های انتخاباتی‌اش گفت:من بازنشسته سازمان صدا و سیما هستم و تاکنون یک ریال هم هزینه انتخاباتی نداشته‌ام.

دهقان گفت: من 25 سال سابقه رسانه‌ای داشته و نماینده مجلس بودم و می‌توانستم قدرت و ثروت خود را بیفزایم ولی اینکار را نکردم و به همین دلیل در انتخابات شفاف بوده و خواهم بود و ریز هزینه‌های انتخاباتی‌ام را به مردم خواهم گفت.

وی  گفت:‌من نه خانه دارم نه ماشین. فقط یک ملک پدری در شهرستانم دارم.

نماینده ادوار مجلس  گفت:‌در انتخابات اسفند ماه مستقل وارد خواهم شد ولی اعتقاد راسخ به استقلال،‌ ولایتمداری و جوانان دارم و در عملکردم در طول زندگی‌ام و حوزه انتخابیه‌ام ثابت  کردم.

دهقان با بیان اینکه اولویت مجلس یازدهم باید رفع مشکلات روز و اقتصاد و معیشت مردم باشد‌،‌ گفت:‌رهبر معظم انقلاب بارها تذکر دادند که باید نمایندگان مجلس قانون ماندگار از خود به جای بگذارند.

وی گفت: اینکه مجلس گرفتاری‌های روز مردم را رها کند و به مسائل غیرمهم بپردازد بسیار مهم است لذا از نظر من دوفوریت‌ها و سه فوریت‌های امروز ما رفع مشکلات روز مره مردم است نه چیزهای دیگر.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان مولود مجلس هشتم است، افزود: متاسفانه این وزارتخانه روی ریل حرکتی خود نیفتاده است و این در حالی است که هر رئیس‌جمهوری که روی کار می‌آید دوست، رفیق یا دوستان انتخاباتی‌شان را به وزرات ورزش و جوانان می‌آورند که اگر وارد مجلس شوم دیگر اجازه نخواهم داد نگاه رؤسای جمهور به ورزش نگاه طیفی خاص باشد.

                               

سیاسی     مجلس     مردم            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :