موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/151827 :کد

امریکا

تسمخر رئیس‌جمهور آمریکا در نشست ناتو

  پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ — ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۹۳   
 تحلیل ایران -تسمخر رئیس‌جمهور آمریکا در نشست ناتو

معاون رئیس جمهور سابق آمریکا از ترامپ به خاطر یک فیلم ویدئویی که تعدادی از رهبران جهان رئیس جمهور ایالات متحده را مسخره می‌کنند، به شدت انتقاد کرده است.

به گزارش تحلیل ایران  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا به شدت از دونالد ترامپ به دلیل انتشار یک فیلم ویدئویی در فضای مجازی که نشان می‌دهد رهبران چند کشور در حال تمسخر رئیس جمهور آمریکا هستند، انتقاد کرده است.

در فیلم ویدئویی که در حساب توئیتری بایدن منتشر شده است، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس و امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه درباره طولانی شدن بیش از حد کنفرانس خبری ترامپ در آغاز نشست ناتو صحبت کرده و با لحن تمسخر آمیزی رئیس جمهور آمریکا را هدف قرار داده‌اند.

بایدن در ادامه گفت: اگر ترامپ مجددا انتخاب شود، ایالات متحده برای کسب احترام از دست رفته خود در عرصه بین‌المللی، با مشکل جدی و بزرگی روبرو خواهد شد.

وی افزود: جهان به رئیس جمهور آمریکا می‌خندد. آنها به عدم کفایت و خطرناک بودن ترامپ به عنوان یک رهبر جهان، نگاه می‌کنند. ما نمی‌توانیم به او 4 سال دیگر فرصت بدهیم تا رهبری کشور را در دست داشته باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :