موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/151855 :کد

روح الامینی :

با ائتلاف نیروهای انقلابی همراه هستم

  شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ — ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۱۱۳   
 تحلیل ایران -با ائتلاف نیروهای انقلابی همراه هستم

رییس خانه احزاب با بیان اینکه بدون انگیزه فردی برای داوطلبی نمایندگی مجلس ثبت نام کردم، گفت: با ائتلاف نیروهای انقلابی همراه هستم.

عبدالحسین روح الامینی روز شنبه در حاشیه نامنویسی در ستاد انتخابات کشور مستقر در این ستاد، اظهار داشت: بنده همراه با جریان ائتلاف نیروهای انقلابی هستم و هر تصمیمی که در این ائتلاف گرفته شود قبول دارم.
دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی تصریح کرد: برخی تشکل‌ها نامه دادند و یک سری شخصیت‌ها هم با من تماس گرفته و از من درخواست کردند تا در این دوره از انتخابات حضور یابم.
روح الامینی دلیل عمده حضورش برای نامنویسی را همسرش عنوان کرد و ادامه داد: مهمتر از همه اینکه همسرم با وجود مخالفت در همه این سال‌ها، در این دوره اصرار به ثبت نامم در انتخابات داشت.
وی خاطرنشان کرد: انگیزه فردی برای حضور نداشتم و تاکنون هم نماینده مجلس نبودم اما دومین بار است که برای ثبت نام مراجعه می‌کنم.
به گزارش ایرنا، امروز شنبه آخرین روز نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم است. در چند روز گذشته حدود ۱۰ هزار نفر ثبت نام کردند که ۱۱ درصدشان زن و ۸۹ درصد مرد بودند.
براساس این گزارش یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تعیین ۲۹۰ نماینده در ۲۰۸ حوزه انتخابیه و اولین میان دوره این پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای تعیین ۵ نماینده در ۷ حوزه انتخابیه دوم اسفند امسال برگزار می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :