موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/151936 :کد

سیاست ایران

ذوالقدر: جرئیات کامل فعالیت‌های متعدد ارتش منتشر نشد

  چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ — ۱۶:۴۲
تعداد بازدید : ۷۱   
 تحلیل ایران -ذوالقدر: جرئیات کامل فعالیت‌های متعدد ارتش منتشر نشد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه از جزئیات جلسه این کمیسیون با فرماندهان ارتش،‌ با بیان اینکه جزئیات کامل فعالیت‌های متعدد ارتش منتشر نشد، گفت: رسانه های خارجی مطالب ذکر شد

سیده فاطمه ذوالقدر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص سو استفاده رسانه‌های بیگانه و معاند از مطالب نقل قول شده از دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: مطالبی که در نتیجه حضور فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران در کمیسیون فرهنگی به نقل از اینجانب بعنوان سخنگوی کمیسیون اعلام شد، تحریف شده است.

وی افزود: رسانه های خارجی مطالب ذکر شده در گفتگو با خبرگزاری‌های داخلی را تقطیع و تحریف کرده، لذا متن و اخبار منتشره آنها را کاملا تکذیب می‌کنم.

ذوالقدر با بیان اینکه رسانه‌های معاند صحبت‌های اینجانب با رسانه‌های داخلی را خلاصه، تقطیع و تحریف کرده اند، تاکید کرد: متن کامل فعالیت‌های متعدد ارتش در حوزه‌های مختلف منتشر نشد، به همین جهت مورد سوءبرداشت رسانه های داخلی و سوءاستفاده و تحریف رسانه‌های بیگانه قرار گرفت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتش سرافراز و دلاورمان با تلاش و مجاهدت کارکنان و پرسنل خدوم در نیروی هوایی، زمینی و دریایی به رغم محدودیت‌ها و تحریم ها در اوج آمادگی و اقتدار دفاعی است، تاکید کرد: ما به عنوان نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی متعهدیم تا برای تقویت بنیه دفاعی کشور و ارتش جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی ادامه داد: در کمیسیون فرهنگی با حضور فرماندهان محترم ارتش با گوشه هایی از فعالیت های فرهنگی ارتش آشنا شدیم، با توجه به اینکه حجم عظیمی از جوانان کشور برای تقویت توان دفاعی وارد ارتش می‌شوند نیاز به تقویت بنیه فرهنگی این عزیزان و مجموعه ارتش در مقابل جنگ نرم دشمن همواره احساس می‌شود.

ذوالقدر با اشاره به مطالب مطرح شده در جلسه کمیسیون فرهنگی با حضور فرماندهان ارتش، گفت: در این کمیسیون که مسئولان فرهنگی، ورزشی و فضای مجازی ارتش نیز حضور داشتند، امیر دریادار‌‌ سیاری به فرازهایی از برنامه‌ها و اقدامات ارزشمند ارتش در حوزه های قرآنی، ورزشی و تربیتی اشاره کردند.

وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول ٤ دهه پس از انقلاب اسلامی با ابتکار و روحیه جهادی و تجارب هشت سال دفاع مقدس و با اتکاء به نیروهای فداکار خود به رغم همه محدودیت‌ها و تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه دشمنان ایران اسلامی، دستاوردهای بزرگی را در حوزه‌های خودکفایی و فرهنگی از ساخت ناو، هواپیما، زیردریایی تا تربیت هزاران حافظ قرآن و میهن داشته که محصول آن امنیت، صلابت و اقتدار کشور بوده و خواهد بود.

نماینده مردم تهران در پایان تاکید کرد: دشمنان ما همواره در صدد تضعیف نظام هستند و سعی دارند پیشرفت های شگرف نیروهای مسلح از جمله ارتش مقتدرمان را کتمان کنند و واقعیات موجود را زیر سوال ببرند که البته از آنان انتظاری بیش از این نیست.

                               

سیاسی     مجلس                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :