موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/152337 :کد

تعطیلی مدارس

احتمال تعطیلی فردای مدارس با توجه به درخواست بسیاری از دانش‌آموزان

  یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ — ۱۱:۳۶
تعداد بازدید : ۱۲۵   
 تحلیل ایران -احتمال تعطیلی فردای مدارس با توجه به درخواست بسیاری از دانش‌آموزان

با توجه به درخواست تعداد زیادی از خانواده‌ها و دانش‌آموزان برای شرکت در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، احتمال تعطیلی فردای مدارس پایتخت وجود دارد.

با توجه به جایگاه ویژه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بین خانواده‌ها و دانش‌آموزان و نقش الگویی این شهید بزرگوار برای دانش‌آموزان، تعداد زیادی خانواده‌های تهرانی درخواست دارند که مدارس تهران فردا تعطیل شود تا آنها بتوانند در مراسم این سردار رشید اسلام شرکت کنند.

آموزش و پرورش اعلام کرده است که تمام امتحانات دانش‌آموزان در روزهای 16 و 17 دی، لغو شده است و با توجه به اینکه دانش‌آموزان متوسطه در روزهایی که امتحان ندارند، به مدرسه نمی‌روند عملاً این دانش‌آموزان فردا تعطیل هستند.

خانواده‌های دارای دانش‌آموز دبستانی و فرزندان آنها نیز درخواست دارند که مدارس تهران فردا تعطیل شود تا آنها نیز بتوانند در این مراسم معنوی شرکت کرده و با پیکر مطهر سردار رشید اسلام وداع کنند.

مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران نیز به خبرنگار فارس گفت: ما نیز تمایل به تعطیلی مدارس داریم تا دانش‌آموزان بتوانند از فضای معنوی حضور در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی استفاده کنند. 

با توجه به این درخواست‌های متعدد خانواده‌ها و دانش‌آموزان، احتمال می‌رود که دانش‌آموزان دبستانی هم فردا تعطیل اعلام شوند؛ امروز مدارس مشهد و سه‌شنبه مدارس کرمان تعطیل اعلام شده است.

برخی مخاطبان خبرگزاری فارس در سامانه فارس خواستار پیگیری «تعطیلی مدارس در روز تشییع پیکر سردار سپهبد شهید سلیمانی» هستند.

                               

قاسم سلیمانی     مدارس                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :