موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/152496 :کد

پس از سیل سیستان

بازگشایی راه «گافر» بشاگرد توسط سپاه

  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ — ۰۸:۲۹
تعداد بازدید : ۱۰۶   
 تحلیل ایران -بازگشایی راه «گافر» بشاگرد توسط سپاه

با فرمان آتش به اختیار، راه جاده‌ای بخش گافر و پارامون بشاگرد توسط سپاه بازگشایی شد.

به گزارش تحلیل ایران از بشاگرد، بعد از بارش‌های سیل‌آسا چند روز اخیر در بشاگرد که منجر به قطع شدن راه ارتباطی در بخش گافر و پارامون شد بود، عصر امروز برخی از مسیرها توسط پاسداران سپاه بشاگرد بازگشایی شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) بخش گافر و پارامون در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: عصر امروز با تلاش فراوان مسؤول نمایندگی ولی فقیه و جمعی از پاسداران سپاه ناحیه بشاگرد و بسیجیان موفق به باز گشایی راه مواصلاتی 20 روستای این بخش شدند.

محسن خورشیدی اظهار داشت: در روزهایی که مسؤولان اجرایی شهرستان منتظر رسیدن دستگاه‌ها از جمله لودر و بولدوزر برای بازگشایی این راه ارتباطی بودند، پاسداران و بسیجیان به همراه مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان با توجه به فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب بعد از 2 روز تلاش اقدام به بازگشایی این راه کردند.

وی افزود: باران‌های اخیر در شهرستان بشاگرد منجر به سیل و قطع شدن راه ارتباطی 21 روستا در بخش گافر و پارامون شده بود.

فرمانده حوزه بسیج گافر و پارامون گفت: با بازگشایی این مسیر از احوال مردم روستاها اطلاع پیداکرده و بسته‌های غذایی تهیه شده بین مردم سیل‌زده تقسیم شد.

خورشیدی بیان داشت: تلاش‌های نیروهای بسیج و سپاه همچنان برای خدمات‌رسانی به مردم سیل‌زده منطقه ادامه دارد و تا پایان بحران در کنار مردم گافر و پارامون خواهیم بود.

انتهای پیام/ 88053/ی

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :