موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی راه و ترافیک

a/152604 :کد

در پرواز گرگان

همه آنچه درباره پرواز گرگان- تهران رخ داد

  دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ — ۰۸:۱۵
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -همه آنچه درباره پرواز گرگان- تهران رخ داد

پرواز امروز گرگان به مقصد تهران در حال برخاستن بود که با نقص فنی که در موتور هواپیما رخ داد، پرواز لغو شد اما پس از آن شایعاتی درباره آتش گرفتن موتور هواپیما و حتی مصدوم شدن مسافران پرواز مطرح شد

به گزارش تحلیل ایران، ساعت 12:40 دقیقه امروز پرواز گرگان به مقصد تهران در حال برخاستن از باند فرودگاه بود که به دلیل بروز نقص فنی، این پرواز لغو شد.

پس از آن شایعاتی در فضای مجازی درباره آتش گرفتن موتور هواپیما و مصدومیت برخی از مسافران این پرواز مطرح شد که مدیرکل فرودگاه‌های استان این شایعات را تکذیب کرد.

علی متانت؛ مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان در این باره در جمع خبرنگاران اظهارداشت: هواپیما حدود 200 متر بر روی باند حرکت کرد اما به علت لرزشی که در موتور احساس شد، خلبان پرواز را متوقف کرد.

وی گفت: موتور شماره 4 هواپیما دچار لرزش شده بود و پس از توقف بر روی باند، هواپیما به پارکینگ انتقال داده شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان با بیان اینکه هیچ آتش‌سوزی در موتور هواپیما رخ نداده بود گفت: این شایعات پس از لغو پرواز مطرح شد که واقعیت ندارد. حتی گفته شد برخی مسافران دچار آسیب شدند که این موضوع نیز شایعه بود.

وی ادامه داد: پرواز 1295 مسیر گرگان به تهران 85 مسافر داشت که همه آنها در سلامت کامل بودند و با پرواز دیگری به تهران انتقال داده شدند.

                               

گرگان     تهران     هواپیما            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :