موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی و دانشگاهی

a/152807 :کد

در حوزه آموزش

سازمان امور دانشجویان در استان‌ها تشکیل می شود

  ﺳﻪشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ — ۰۸:۲۲
تعداد بازدید : ۶۱   
 تحلیل ایران -سازمان امور دانشجویان در استان‌ها تشکیل می شود

معاون دانشجویی وزیر علوم از تشکیل سازمان امور دانشجویان در استانها خبر داد و گفت: در قدم اول با همکاری چند دانشگاه، سازمان در چند استان ایجاد می‌شود.

مجتبی صدیقی معاون دانشجویی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل سازمان امور دانشجویان در استانها خبر داد و اظهار داشت: تشکیل سازمان امور جوانان در استانها از برنامه‌های در دست اجرا در سال ۹۸ بوده است که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بررسی ابعاد تشکیل این سازمان را خواستار شده‌اند.

به گفته وی، برنامه تشکیل سازمان امور جوانان در استانها در سال ۹۹ به شکل جدی تری پیگیری خواهد شد.

رئیس سازمان امور دانشجویان درباره آخرین وضعیت تشکیل سازمان امور دانشجویان در استانها گفت: تشکیل سازمان‌های استانی ویژگی های مخصوص به خود را دارد که این پیچیدگی ها روال کار ها را طولانی تر می کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در چند استان با همکاری چند دانشگاه مقرر شده که قدم های اولیه برای تشکیل سازمان استانی امور دانشجویان برداشته شود. 

صدیقی خاطرنشان کرد تشکیل سازمان امور دانشجویان در استان‌ها در برنامه‌های این سازمان قرار دارد اما هنوز زمان بندی مشخصی که زمان آغاز و پایان برای برنامه در آن دیده شده باشد احصاء نشده است و در سال ۹۹، این برنامه به صورت دقیق‌تر تدوین خواهد شد.

                               

دانشگاه علوم تحقیقات     دانشجویان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :