موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی و دانشگاهی

a/153000 :کد

کنکور سراسری

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور سراسری

  چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ — ۰۸:۲۱
تعداد بازدید : ۱۰۱   
 تحلیل ایران -فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور سراسری

داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۹ تا فردا پنج شنبه ۱۵ اسفندماه برای ثبت نام مهلت دارند.

به گزارش تحلیل ایران، مهلت مجدد ثبت نام کنکور ۹۹ از ۱۲ اسفند برای داوطلبانی که موفق به ثبت نام در مهلت اولیه نشده بودند، اعلام شد که این داوطلبان تا فردا پنج شنبه 15 اسفندماه مهلت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام کنکور سراسری‌ سال ۱۳۹۹ برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور، مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صورت می گیرد. 

* نحوه ثبت نام

داوطلبان برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

داوطلبانی که در مهلت تعیین شده (از ۱۶ تا ۲۷ بهمن ماه ۹۸) هم در کنکور ۹۹ ثبت‌نام کرده اند می توانند تا فردا از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات خود در صورت نیاز اقدام کنند.

 

داوطلبان باید ابتدا به مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ و اطلاعیه مربوط به اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام در ۲۴ بهمن ۹۸ بپردازند سپس کارت اعتباری ثبت‌نام از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org را تهیه کنند.

کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه سال ۱۳۹۹ برگزار می شود و در مهلت ۱۶ تا ۲۷ بهمن ماه سال ۹۸ تعداد یک میلیون و ۵۱ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

                               

کنکور     داوطلبان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :