موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/15463 :کد

0

باید از حداقل بودجه کشور بالاترین بهره را برد

  پنجشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۴ — ۲۱:۵۲
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -باید از حداقل بودجه کشور بالاترین بهره را برد

معاون استاندار تهران گفت: امروز رسالت ما و مدیران چند برابر با چهار سال قبل است به نوعی که باید از حداقل بودجه کشور بالاترین بهره‌برداری را داشت.

به گزارش تحلیل ایران به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری ویژه ری، هدایت‌الله جمالی‌پور در آیین کلنگ زنی ساختمان جدید دهیاری صالح آباد شرقی اظهار داشت: وضعیت مالی دولت بسیار نامناسب است و دولت آقای روحانی دارای شرایط منحصر به فردی در زمینه بودجه است.

وی گفت: به لحاظ اعتباری، بودجه دولت بسیار محدود و پایین است به همین دلیل مدیران ما باید از یک ریال هزینه‌ها بهترین بهره را ببرند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری افزود: باید منابع مالی طوری مدیریت شود که به حداقل مشکلات مردم پاسخ داده تا از مشکلات مردم کاسته شود.

وی با اشاره به کارهای خوبی که در امور آبادانی و عمرانی شهرستان ری انجام شده است، بیان داشت: ایجاد یک نظام و سازمان اداری خوب که خدمات مناسب به مردم بدهد در اولویت است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ری با بیان اینکه مناطق زیادی وجود دارد که از سطح درآمد پایینی برخوردارند و باید مورد عنایت بیشتری قرار بگیرند، گفت: دولت تدبیر و امید به توسعه خدمات در مناطق محروم نگاه ویژه‌ای دارد.

جمالی‌پور افزود: خوشبختانه با تلاش و پیگیری‌های مکرر، آب شرب مصرفی شهرستان ری از کیفیت بالایی برخوردار شد و در حال حاضر کیفیت آب شرب شهرری از بیشتر مناطق تهران بهتر است.

فرماندار ویژه ری در پایان تصریح کرد: یکی از کمک‌های شایانی دولت تدبیر و امید به شهرستان ری کرد این بود که ساختار ادارات شهرستان ری را گسترش و سامان داده است.


منبع:فارس

                               

بودجه     دولت     منابع آب            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :