موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/15674 :کد

0

نامزد جمهوريخواه : تغييرات آب و هوايي دروغ است

  جمعه ۰۳ مهر ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۱
تعداد بازدید : ۲۸۲   
 تحلیل ایران -نامزد جمهوريخواه : تغييرات آب و هوايي دروغ است

دونالد ترامپ میلیاردر آمریکایی که برای انتخاب شدن به عنوان نماینده حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا تلاش می کند ضمن مخالفت با سخنان پاپ فرانسیس درباره تغییرات آب و هوایی، چنین

دونالد ترامپ میلیاردر آمریکایی که برای انتخاب شدن به عنوان نماینده حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا تلاش می کند ضمن مخالفت با سخنان پاپ فرانسیس درباره تغییرات آب و هوایی، چنین تغییراتی را «دروغ» توصیف کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ترامپ در مصاحبه ای تلویزیونی درباره دعوت پاپ برای حرکت به منظور کنترل تغییرات آب و هوایی در زمان دیدار از کاخ سفید گفت: «تمیز بودن هوا چالشی جدی است. ما خواستار هوا و آب تمیز هستیم. این مسئله برای من اهمیت زیادی دارد ولی من وجود تغییرات آب و هوایی را باور نمی کنم».
ترامپ با اشاره به سیل ها و طوفان های شدید در قرن های 19 و 20 افزود: «شرایط جوی همیشه همینطور بوده است. شرایط جوی همواره در حال تغییر است و گاهی طوفان روی می دهد و باران می بارد و گاهی آفتابی است ولی نباید مردم کشورمان را در معرض خطر قرار دهیم».
برخی جمهوری خواهان در آمریکا می گویند باور نمی کنند که زمین در حال گرم شدن است و افراد بسیاری تاکید دارند دانشمند نیستند از این رو نمی توانند اطمینان داشته باشند که فعالیت های انسان عامل این تغییرات است.
محافظه کاران در آمریکا با برنامه باراک اوباما رئیس جمهور این کشور درباره محیط زیست و به ویژه طرح او برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مخالف هستند.


/خبرگزاری صدا و سیما

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :