موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حج و زیارت

a/15702 :کد

0

خروج نام یک زائر اصفهانی دیگر از لیست کشته‌شدگان فاجعه منا

  جمعه ۰۳ مهر ۱۳۹۴ — ۱۹:۴۷
تعداد بازدید : ۵۸۹   
 تحلیل ایران -خروج نام یک زائر اصفهانی دیگر از لیست کشته‌شدگان فاجعه منا

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: حسن گلشنی در قید حیات است اما دچار جراحت شده‌ که در آمار قبلی به دلیل بی‌هوشی، وی جزء فوتی‌ها اعلام شده بود.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: حسن گلشنی در قید حیات است اما دچار جراحت شده‌ که در آمار قبلی به دلیل بی‌هوشی، وی جزء فوتی‌ها اعلام شده بود.

 

به گزارش تحلیل ایران ،غلام‌علی زاهدی در اصفهان گفت: اسامی کشته‌شدگان کاروان‌های استان اصفهان از فاجعه منا تا این لحظه 6 نفر بوده که خوشبختانه مطلع شدیم آقای حسن گلشنی در قید حیات هستند اما دچار جراحت شده‌اند؛ در آمار قبلی به دلیل بی‌هوشی، حسن گلشنی جزء فوتی‌ها اعلام شده بود.

روز گذشته یکی دیگر از زائران اصفهانی به نام هوشنگ کردگار نیز در ساعات اولیه فاجعه منا در میان اسامی کشته‌شدگان این حادثه بود اما پس از چند ساعت و با اعلام لیست تکمیلی اسامی از سوی سازمان حج و زیارت کشور و اطمینان از سلامت این زائر خوشبختانه نام وی از لیست کشته‌شدگان خارج شد.

صداوسیما در بخش‌های مختلف خبری خود چندین مرتبه این موضوع را به اطلاع مردم رساند که با روشن شدن وضعیت جسمی حسن گلشنی و با توجه به اتفاق روز گذشته در مورد هوشنگ کردگار، نام دومین زائر اعزامی از استان اصفهان نیز از لیست کشته‌شدگان فاجعه منا حذف شده است.

اسامی کشته‌شدگان اصفهانی فاجعه منا که توسط سازمان حج‌ و زیارت اعلام شده به ترتیب زیر است:

1-سید مرتضی رییس‌زاده

2-شکرالله خشخویی

3-احمد کفاش

4-حسن سلیمانی درچه

5-قیصرعلی حیدری

به گزارش تحلیل ایران، صبح روز گذشته در حالی‌که حاجیان کشورهای مسلمان به سوی رمی جمرات حرکت می‌کردند به دلیل بسته شدن تعدادی از مسیرها و ازدحام شدید زائران در ورودی یکی از مسیرهای تردد تعداد زیادی کشته برجای گذاشت.

تا این لحظه تعداد کشته‌های ایرانی حادثه منا به 132 نفر و تعداد زخمی‌ها 85 نفر رسیده است که شماری از زائران ایرانی مفقود شده در بیمارستان‌های جده و طائف شناسایی و بستری شده‌اند. / فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :