موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/15801 :کد

0

آل سعود اداره حرمین شریفین را به کنفرانس اسلامی واگذار کند

  شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۳۶۸   
 تحلیل ایران -آل سعود اداره حرمین شریفین را به کنفرانس اسلامی واگذار کند

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: معتقدم آل سعود شایستگی برای اداره حرمین شریفین را ندارد و باید این مسئولیت را به کنفرانس اسلامی واگذار کند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: معتقدم آل سعود شایستگی برای اداره حرمین شریفین را ندارد و باید این مسئولیت را به کنفرانس اسلامی واگذار کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص فاجعه منا و کشته شدن زائران بیت‌الله الحرام اظهار داشت: فاجعه منا بدنبال حادثه‌ای که در صحن مسجدالحرام اتفاق افتاد، اتفاقی بسیار ناگوار بود که موجب اندوه  جهان اسلام شد و متأسفانه مسلمانان در اثر بی لیاقتی آل سعود دچار این حادثه ناگوار شدند و تعداد زیادی به شهادت رسیدند.

وی افزود: اولاً این سستی و سوء مدیریت دولت عربستان را در رعایت احترام، امنیت و صیانت از سلامت حجاج بیت الله الحرام را محکوم می‌کنم و معتقدم آل سعود شایستگی اداره حرمین شریفین را ندارد و باید این مسؤلیت را به کنفرانس اسلامی واگذار کند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: به همه بستگان این حادثه دیدگان و به تمام مسلمانان تسلیت می‌گویم و امیدوارم همه مجروحین هرچه زودتر سلامتی خودشان را باز بیایند.

حجت الاسلام مصباحی مقدم در پایان خاطرنشان کرد: همچنین از پیگیری‌ها و زحمات سازمان حج و از اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) عزای عمومی اعلام کرده‌اند، تشکر می‌‌کنم و امیدواریم که خداوند تبارک و تعالی صبر و اجر به همه بازماندگان عنایت کند.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :