موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/16007 :کد

0

شمخانی: بازدید آمانو از پارچین در چارچوب خطوط قرمز بوده است

  یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -شمخانی: بازدید آمانو از پارچین در چارچوب خطوط قرمز بوده است

دبیر شورای عالی امنیت ملی بااشاره به اینکه برجام نمی‌تواند همه مشکلات موجود در کشور را برطرف کند گفت: سطح انتظارات ومطالبات مردم را بالا‌برده‌ایم و این درحالی است که برجام همه مشکلات را برطرف نمی‌کند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه برجام نمی‌تواند همه مشکلات موجود در کشور را برطرف کند گفت: سطح انتظارات و مطالبات مردم را بالا‌برده‌ایم و این در حالی است که برجام همه مشکلات را برطرف نمی‌کند.
به گزارش تحلیل ایران، دریابان علی شمخانی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان مرکزی با اشاره به مشکلات اقتصادی استان مرکزی اظهار داشت: 40 درصد صنعت استان مرکزی فعال است در حالی که 3 هزار واحد صنعتی در این استان وجود دارد که باید به منظور فعال‌سازی این صنایع گام برداشته شود.
وی افزود: برجام در شورای امنیت ملی بررسی شده و باید گفت که برجام موضوعی مربوط به گذشته است در این اواخر بحث مهمی با آمدن بازرس و آمانو از تاسیسات پارچین به میان آمد که بی‌انصافی بود، یکی از آن‌ها این بود که گفته شد از نمونه‌برداری و بازرسی تشریفاتی بازرسان آژانس، آنچه که بازرسان گفتند با آنچه که مسئولان می‌گویند متفاوت است.
دبیر عالی شورای امنیت ملی تصریح کرد: دومین موردی که در این راستا گفته شد این بود که از خطوط قرمز عبور شده که هر دوی این موارد بی‌انصافی است و نمی‌توان در زمان مقام معظم رهبری از خطوط قرمز عبور کرد زیرا ما سربازان رهبری هستیم مگر اجازه می‌دهیم کسی از خطوط قرمز عبور کند هر آنچه در این بازدید رخ داد با رعایت ملاحظات امنیت ملی و در چارچوب خطوط قرمز بوده است.
وی با اشاره به اینکه برجام نمی‌تواند همه مشکلات موجود در کشور را برطرف کند گفت: سطح انتظارات و مطالبات مردم را بالا‌برده‌ایم و این در حالی است که برجام همه مشکلات را برطرف نمی‌کند.
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به حوادث منا گفت: فکر سعودی‌ها محدود است و زمانی‌که با بیش از 3 میلیون حاجی مواجه شدند با توجه به ضعف مدیریتی، ساختاری و عقب‌ماندگی فکری نتوانستند در راستای ساماندهی حجاج گام بردارند.
این خبر درحال تکمیل است...

منبع : تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :