موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/16090 :کد

0

برپایی تظاهرات در بروکسل در حمایت از مهاجران خارجی

  یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ — ۲۲:۴۱
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -برپایی تظاهرات در بروکسل در حمایت از مهاجران خارجی

بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم امروز یکشنبه با برپایی تظاهرات در شهر بروکسل پایتخت بلژیک حمایت خود را از مهاجران خارجی اعلام کردند.

بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم امروز یکشنبه با برپایی تظاهرات در شهر بروکسل پایتخت بلژیک حمایت خود را از مهاجران خارجی اعلام کردند.

  به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، تظاهرات کنندگان در شهر بروکسل ضمن اعلام حمایت از مهاجران خواستار استقبال از آنها و برخورد مناسب شدند.

سازمان دهندگان این راهپیمایی که گروه های حقوق بشر داخلی و بین المللی بودند، اعلام کردند: بیش از 20 هزار نفر در بروکسل در این تظاهرات شرکت کردند تا به مهاجران خوشامد بگویند.

تظاهرات کنندگان پارچه نوشته هایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: مهاجران خوش آمدید. توئیت های بسیاری نیز منتشر شد که در آن مردم حمایت خود را از مهاجران اعلام کرده بودند.

پلیس نیز تعداد شرکت کنندگان در این راهپیمایی را بیش از 15 هزار نفر اعلام کرده است. در پارکی که در نزدیکی محل برگزاری این تظاهرات قرار دارد، مردم محلی را ایجاد کرده اند که در آن به مهاجران خارجی از عراق ، سوریه، سومالی، اریتره و افغانستان، مواد غذایی، پوشاک می دهند.

بلژیک تعداد زیادی از مهاجران خارجی را در خود جای داده است ولی دولت راستگرای این کشور با انتقادات زیادی روبرو است چرا که در خصوص موج جدید مهاجران خارجی اقدامات کافی را انجام نداده است.

                               

بروکسل     بلژیک     تظاهرات     مهاجران        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :