موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/16108 :کد

0

جمهوری اسلامی در مقابل زورگویان هرگز تسلیم نمی‌شود

  یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ — ۲۳:۴۷
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -جمهوری اسلامی در مقابل زورگویان هرگز تسلیم نمی‌شود

معاون بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی در مقابل زورگویان هرگز تسلیم نمی‌شود و هیچ قدرتی نمی‌تواند کشورمان را مقابل زورگویی و ستم از مقاومت باز دارد.

معاون بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی در مقابل زورگویان هرگز تسلیم نمی‌شود و هیچ قدرتی نمی‌تواند کشورمان را مقابل زورگویی و ستم از مقاومت باز دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار محمد‌ میرجانی شامگاه یکشنبه در یادواره 106 شهید حوزه صفین این شهرستان، با تاکید براینکه ما به برگزاری یادواره شهدا نیازمندیم و شهدا نیازی به چنین برنامه‌هایی ندارند، اظهار داشت: شهدا در جوار خداوند رزق و روزی پیوسته دارند.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم در راه مستقیم، سعادت و رسیدن به بهشت گام برداریم باید رهرو راه شهیدان باشیم، افزود: ما نیازمندیم شهدایی که راه نورانی اسلام، قرآن و اهل بیت(ع) طی کردند را بشناسیم و با راه آنها عجین شویم.

میرجانی با اشاره به اینکه هیچ سازمان و ابرقدرت‌های بین‌المللی و جهانی حرکت صدام را جهت حمله به ایران و ورود به خاک کشور ما محکوم نکردند، ادامه داد: این کشورهای مستکبر در دوران هشت ساله دفاع مقدس با صدام هم‌صدا شده بودند و به کمک او شتافتند و با رژیم بعث دست سیاسی و نظامی دادند.

معاون بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه کشورهای دنیا و هم‌پیمانان رژیم بعث در جنگ تحمیلی از ایران خواستند تسلیم شده و با صدا صلح کند، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی در مقابل زورگویان هرگز تسلیم نمی‌شود و هیچ قدرتی نمی‌تواند کشورمان را مقابل زورگویی و ستم از مقاومت باز دارد.

وی عنوان کرد: صدام در روز پنجم جنگ تحمیلی در گفت‌وگوی خود اعلام کرد که یک هفته بعد در تهران مصاحبه می‌کند، ولی مقاومت 35 روزه مردم خرمشهر در مقابل یگان‌های آماده و تمام مسلح ارتش بعث معامله‌ را برهم زد و انهدام پنج لشگر نظامی و پیاده دشمن خط بطلانی بر برنامه‌های عراق و اربابانش بود.

میرجانی با تاکید براینکه در زمان جنگ خیانت خائنانی همانند بنی‌صدر به نظام جمهوری اسلامی سبب پیشرفت اهداف دشمنان شد، گفت: در زمان جنگ تحمیلی 22 هزار کیلومتر از خاک ایران به تصرف دشمن درآمد اما در پایان دشمن نتوانست حتی یک وجب از این خاک را برای خود کند.

وی با بیان اینکه در هشت سال دوران جنک تحمیلی بیش از 100 عملیات بزرگ و کوچک از سوی رزمندگان نظام انجام شد، یادآور شد: هرچند بعد از جنگ از 28 کشور دنیا اسیر داشتیم و بیشترین تحریم‌ها، کودتا و ترور در این مدت علیه مردم ایران انجام شد.

میرجانی با اشاره به فاجعه دلخراش منا مهم‌ترین عامل این واقعه را بی‌تدبیری حکام شرک‌پرست و سلطنت‌طلب آل‌سعود بیان کرد و گفت: این امر موجب داغدار شدن مسلمانان جهان شد.

وی با اعلام به اینکه خادمان بیت‌الله الحرام انسان‌های خائنی هستند که بی‌تدبیری آنها از 40 سال گذشته تاکنون در حوادث مختلف مکه باعث جان‌باختن حدود 10 هزار نفر از مسلمانان شد، گفت: بسیار تاسف‌بار است در مکانی که حرم امن الهی بوده با بی‌تدبیری آل‌سعود به ناامن‌ترین مکان تبدیل شود.

میرجانی با ابراز امیدواری بر ریشه‌کنی آل‌سعود و وهابیت، بر دقت بیشتر کشورهای اسلامی بر این مسئله مهم تاکید داشت و گفت: زائران خانه خدا در سال 66 شاهد چنین بی‌تدبیری بودند به طوری که پس از مراسم برائت مشرکان توسط رژیم آل‌سعود به تیر بسته شدند و با ریختن اشیا بر روی حجاج تعداد 400 نفر به شهادت رسیدند.

میرجانی با بیان اینکه در آن زمان امام امت در پیامی به تسکین دل‌های داغدار پرداخت، خاطرنشان کرد: ایشان در آن سال به‌شدت عمل وقیحانه این رژیم را محکوم کرد و امروز پیام رهبر انقلاب بسیار به مانند آن پیام بنیانگذار کبیر انقلاب است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :