موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/16332 :کد

0

انتقاد سازمان ملل از فرانسه و انگلیس به خاطر وضعیت مهاجران

  ﺳﻪشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ — ۰۵:۱۱
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -انتقاد سازمان ملل از فرانسه و انگلیس به خاطر وضعیت مهاجران

یک مقام ارشد سازمان ملل شکست شرم آور فرانسه و انگلیس در بهبود شرایط اردوگاه های مهاجران در شهر کاله فرانسه را به شدت محکوم کرده است.

 

یک مقام ارشد سازمان ملل شکست شرم آور فرانسه و انگلیس در بهبود شرایط اردوگاه های مهاجران در شهر کاله فرانسه را به شدت محکوم کرده است.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از اسپاتنیک، پیتر ساترلند نماینده ویژه سازمان ملل در امور مهاجرت تصریح کرد: پس از بازدید اخیر از اردوگاه های مهاجران خارجی در شهر بندری کاله فرانسه واقعا متحیر و وحشت زده شدم.
وی اوضاع در این اردوگاه ها را "شبیه جنگل" ارزیابی کرده است. ساترلند گفت: اردوگاه‌های شهر کاله واقعا مکان های وحشتناکی است. چرا رسانه ها تا حد زیادی از این مکان ها خارج شده‌اند؟
نماینده ویژه سازمان ملل در امور مهاجرت در ادامه ضمن محکوم کردن شکست و ناکامی شرم آور فرانسه و انگلیس در رسیدگی به وضعیت مهاجران شهر کاله، خواستار تلاش مقام‌های این دو کشور برای بهبود شرایط مهاجران شد.
حدود 3 هزار مهاجر خارجی هم اکنون در اردوگاه‌های شهر کاله در مرز فرانسه و انگلیس به سر می برند و به دنبال فرصتی برای ورود به انگلیس هستند.
وی تاکید کرد: من واقعا از شرایط این اردوگاه ها شوکه شده‌ام و دولت‌های فرانسه و انگلیس باید هر چه سریعتر به این وضعیت وحشتناک رسیدگی کنند.
انگلیس موضع سختگیرانه ای را در قبال مهاجران خارجی اتخاذ کرده است.

منبع : تسنیم

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :