موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست استان ها

a/16392 :کد

0

دستگیری ۶ شکارچی متخلف در قزوین

  ﺳﻪشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۴
تعداد بازدید : ۳۶۲۶۰   
 تحلیل ایران -دستگیری ۶ شکارچی متخلف در قزوین

سرپرست اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان قزوین گفت: ۶ شکارچی متخلف در ۴ روز گذشته در زیستگاه‌های حیات‌وحش استان دستگیر شدند.

سرپرست اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان قزوین گفت: 6 شکارچی متخلف در 4 روز گذشته در زیستگاه‌های حیات‌وحش استان دستگیر شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران،«سیاوش شمسی‌پور» سرپرست اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان قزوین اظهار کرد: در 4 روز گذشته مأموران یگان حفاظت محیط‌زیست اداره‌کل، اداره‌ی شهرستان بوئین‌زهرا، واحد سر محیط‌بانی الموت شرقی و سرمحیط‌بانی طارم سفلی حین گشت و کنترل و اجرای مقررات شکار و صید در زیستگاه‌‎های حیات وحش استان 6 نفر از متخلفان شکار غیرمجاز را دستگیر کردند.

 

وی با اشاره به تحویل متخلفان به مقامات قضائی گفت: از متخلفان لاشه یک رأس بز، 6 قطعه کبک، یک سرخرگوش هم‌چنین 5 قبضه سلاح شکاری و مقادیر مشابهی ادوات شکار کشف و ضبط شده است.

 

سرپرست اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان قزوین با اشاره به حفاظت و مراقبت شبانه‌روزی یگان حفاظت محیط زیست استان از زیستگاهای طبیعی و حیات وحش استان افزود: از همه‌ی شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف در عرصه شکار و صید مراتب را به سرمحیط‌بانی‌ها و ادارات محیط‌زیست استان اطلاع دهند تا با متخلفان شکار و صید به طور قاطع برخورد شود.

منبع:ایسنا

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :